Rzucam palenie...

Moderator: moderator

tegas40

27 sie 2016, 15:33

Szykowałem się wiele razy do rzucenia palenia i nawet trzy miesiące używałem tylko elektronika ale znów wracałem do dymka.Kupiłem TABEX około 100 małych tabletek z czego zjadłem może dziesięć i nie palę już prawie dwa tygodnie :D
Zastanawiam się czy nie popełniłem błędu bo instrukcja mówi o 6 tabletkach dziennie przez pierwsze trzy dni a później zmniejszanie dawki a ja zjadłem może pięć a później po jednej dziennie a ostatnio wcale.
weornika

05 wrz 2016, 13:23

Mój chłopak 3 x próbował rzucić palenie. Nic nie pomagało, dopóki ewidentnie nie postanowił że chce porzucić to. Ciężko mu było, widziałam to ale udało mu się bo juz ponad 2 miesiące nie pali :)
Karton25

11 sie 2018, 13:17

Każda motywacja rzucenia palenia jest dobra? Moją jest zdrowie ( lekarze zabraniają) Cofnę się o kilkanaście lat. któregoś dnia wypiłem o kieliszek za dużo 2-3 dni mało jadłem nie paliłem , wiedziałem ze na kacu nie mogę palić mocno kręciło mi się w głowie. 15 kg przytyłem. I tym razem 5 sierp. wypiłem o 2 kieliszki za dużo . Dwa dni męki , powoli zaczynałem jeść nie paliłem i nie pale ani chmurki 5-ty dzień. Robię wszystko żeby było jak wcześniej tylko bez papierosów. Dużo paliłem przy kawie , piwku czy na spacerze z psem itd. Nie mogę z wszystkiego zrezygnować co mi przypomina palenie? co mam nie pić tego tamtego , zabić psa , zamurować balkony itp Nie obawiam sie o papierosy lecz skupiam sie na nadwadze.
ODPOWIEDZ