Jak podnieść libido

Moderator: moderator

Monikke

04 kwie 2019, 8:51

Od czasu przyjmowania tabletek anty walczę z niskim libido.Dodam, ze nie sa to pierwsze tabletki antykoncepcyjne jakie biorę i które powoduja u mnie spadek libido. Zmieniałam je na inne i mój ginekolog rozkłada ręce i mówi, ze takie sytuacje się zdarzaja ale są dość rzadkie i po prostu tak na mnie antykoncepcja działa.

Wolałabym nie rezygnować jednak z tabletek bo są dla mnie bardzo pomocne ( nie mogę sobie pozwolić na ciążę w mojej sytuacji). Co mam robić?
zaro

04 kwie 2019, 14:02

Do niczego Cie tutaj nie namawiam, bo opinie są różne na ten temat ale czy próbowałaś tabletek na libido?
Monikke

05 kwie 2019, 9:00

Piszesz o asequrelli? Tak, miałam taki okres, ze próbowałam ale nie pomogła niestety. W zasadzie to nie czułam po niej dosłownie nic. Nawet placebo u mnie nie zadzialało.
zaro

05 kwie 2019, 13:34

Nie piszę tutaj o asequrelli, bo faktycznie jest słaba jeśli chodzi o działanie (poza tym mnie po niej głowa bolała). Ale o libido therapy. Poczytaj sobie opinie, sama właśnie pod wpływem opinii zdecydowałam się na spróbowanie tych tabletek. Wcześniej porozmawiałam z moja ginekolożką o nich i powiedziała, ze faktycznie niektóre kobiety jakie do niej przychodziły wspominały że te tabletki maja dobre działanie tak wiec postanowiłam wypróbować. No i efekt był aczkolwiek nie od razu ale trzeba nastawić się na dłuższą kurację.
zaro

11 kwie 2019, 13:43

Ja czułam pewną różnicę już po tygodniu, ale na 100% nie jestem pewna czy nie jest to jedynie placebo, jednak musisz się tutaj liczyć na dłuższa kurację. Sama to wiedziałam bo dziewczyny na innym forum pisały, ze efekt nie jest od razu ale po czasie. Ale przynajmniej był i sama pomimo przyjmowania tabletek anty znowu zaczęłam się cieszyć seksem bo miałam większą ochotę. A już myślałam ze ze mnie jest jedynie taka zimna ryba.
ODPOWIEDZ