Za duże wargi sromowe?

Moderator: moderator

Ilonabiel

24 sie 2018, 9:09

Hej dziewczyny. Ja niestety znam ten problem z własnego doświadczenia. Miałam większe wargi sromowe niż wygląda to u normalniej kobiety. Strasznie się ich wstydziłam nie tylko w kontaktach intymnych. Ja nawet źle się czułam nosząc getry bo wydawało mi się że wyglądam jakbym wiecznie miała grubą podpaskę na sobie. Ciężko mi się nawet o tym opowiada. Wprawdzie nigdy od faceta nie dostałam informacji że to go brzydzi czy coś w tym stylu to ja po prostu czułam się z tym fatalnie. Szperałam po internecie, rozmawiałam z dziewczynami na forach, nawet z niektórymi spotkałam się w realu by móc podjąć decyzję do kogo się zgłosić i czy podjąć się operacji. Cieszę się że trafiłam na doktor Kupczyńską, której jestem wdzięczna bo bardzo mnie psychicznie wsparła. Poczułam że mogę jej zaufać a poza tym odniosłam wrażenie że mnie rozumie. Może dlatego, że tam gdzie przyjmuje ma wiele pacjentek z tym samym problemem. No więc zdecydowałam się na zabieg i to była najlepsza decyzja jaką w życiu podjęłam. Jestem już 4 miesiące po zabiegu i wszystko się zmieniło. Wiem że brzmi to tak górnolotnie ale ja naprawdę poczułam się po zabiegu jakby ktoś ściągnął z moich barków duży ciężar. Także jeśli któraś z was ma jakiekolwiek watpliwości lub pytania śmiało mogę zasugerować byście porozmawiały z kimś kto się na tym zna.
ODPOWIEDZ