alergia u dzieci

tomitu

23 cze 2017, 22:07

Niedawno się dowiedziałam że syn ma alergię, często miał katary ale lekarz to zbywał aż w końcu na własną rękę poszliśmy do alergologa i zrobiliśmy testy. Czy odczulanie coś daje? Syn ma przepisane leki ale kiepsko się po nich czuje, następna wizyta alergologa dopiero za jakiś czas, odstawić te leki, szukać innych czy rodzinny będzie kompetetny zeby przpeisac coś innego?
eirini

12 paź 2017, 13:38

U nas pomoglo :) potrzebowalismy strasznie wielu konsultacji z alergologiem, dobrze ze mamy pakiet w lux medzie to przynajmniej nie zabankrutowalam...
Mitril

17 mar 2018, 16:35

Moje dziecko też jest alergikiem, ma alergię pokarmową i musimy unikać pewnych produktów. Ja czasami też łapię dziwny katar i łzawią mi oczy. Tyle, że mi w zupełności wystarcza allertec. Objawy ustępują i mam spokój. Mała miała terapie przez rok. Leki ustawiał alergolog, wszystko naprawdę pomogło. Skończyło się chorowanie na zapalenie oskrzeli.
AshleyS

13 cze 2018, 11:38

Mitril mam podobne objawy jak Ty... Najbardziej męczą mnie oczy latem. W tym okresie oczy mi łzawią i czasami pieką... Polecam w takich sytuacjach iść do okulisty oraz alergologa ;).