Brak libido u faceta.

Marika

28 maja 2016, 20:00

Witajcie.
Jestem tutaj po raz pierwszy i bardzo mądre rady są udzielane. Ja też bardzo potrzebuję porady.
Mam partnera od pół roku, w trakcie naszej znajomości dowiedziałam się, że choruje na cukrzycę, ma założony stend oraz depresję spowodowaną cukrzycą. To ostatnie dopiero teraz bardzo u niego odczuwam. Mimo tych chorób bardzo go kocham i nigdy nie zostawię, jesteniz nim szczęśliwa, bo to bardzo dobry człowiek. Cukrzyca dokonała spustoszenia w jego organizmie , nie ma ochoty na sex, nie możemy też normalnie współżyć, jego penis jakby się schował, jest jakby w głębi ciała,musi mocno naciskać, żeby wyszedl na zewnątrz. Jeszcze normalnie w pochwie go nie mialam, bo nie ma na to szans. Ilosc spermy tez jest bardzo niewielka, mam dużo fantazji i ochoty na niego , chcę żeby był w pełni mężczyzną tak bysmy chceli normalnie współżyć.
Myślę, że to wina leków, które bierze na zmienilę.Może gdyby powiedzial lekarzowi o tym problemie to zmienil by leki. Jesteśmy w wieku dojrzałym. Mój partner jest bardzo otyły, cukrzyca jest tym spowodowana. Proszę pomożecie nam i dajcie jakieś porady.
ODPOWIEDZ