• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Układ oddechowy Od ponad tygodnia zawsze jak coś przełykam to mam paniczne w

Od ponad tygodnia zawsze jak coś przełykam to mam paniczne w

Moderator: moderator

Od ponad tygodnia zawsze jak coś przełykam to mam paniczne wrażenie że się uduszę i mam uczucie że mnie coś w gardle uciska jakaś kulka i czy to jest normalne. Mam 23 lata. Kacper. Może to jest związane coś z dojrzewaniem czy co. Kiedyś mi ząb pękł i go okleiłem klejem kropelką i mi z niego opary do gardła poleciały to może mam od niego jakiś nowotwór czy to nie ma nic z tym wspólnego.
Jak sobie można samemu gardło zbadać. Mam wrażenie że mi się zwęża gardło. Czy tak rzeczywiście jest czy to tylko halucynacja. Przy każdym jedzeniu wyraźnie czuję że się duszę i aż prawie zawału serca dostaję. Ale na szczęście mogę jeszcze normalnie oddychać.

Dlaczego chcesz się badać w domu? Obawiam się, że bez lekarza się nie obejdzie...

Możesz mieć objawy nerwicy... Najlepiej idź do lekarza niech Ci zbada gardło. Ale swoją drogą skąd pomysł klejenia zęba kropelką?/..

Nie mogę pojąć tego sytatu o kropelce w zębie :)

Sama miałam podobny problem z gardłem jak zaczęła mi się nerwica... nie polecam, ale leki uspokajające powinny pomóc.

gula w gardle totypowy objaw stresu.

Wróć do Układ oddechowy