• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Zdrowy styl życia Różne Riposton na kaca – opinie

Riposton na kaca – opinie

Mój facet ostatnio wrócił w stanie zgonu do domu. Kochaną ma kobietę, bo poleciałam do apteki po riposton i całkiem szybko doszedł do siebie. A za karę pojechał ze mną na zakupy ;P

Post 08 wrz 2015, 13:12

potwierdzam, bardzo skuteczny!

Post 07 paź 2015, 16:00

Czyli po prostu glukoza, chlorki, cytrynian, sód i potas :)
Ja z kolei nie znam orsalitu, ale riposton miałam okazję raz pić - brat się ze mną podzielił i faktycznie zdziałał cuda. Normalnie jak mi się zdarzał kac to dopiero wieczorem byłam w stanie cokolwiek przełknąć a po ripostonie doszłam do siebie naprawdę szybko, bo pamiętam, że obiad już jadłam ;)

Post 16 lut 2016, 13:09

właśnie fajną opcją w ripostonie jest to, że nie trzeba pamiętać, żeby go wypić w trakcie czy przed imprezą 8-) no i zgadzam się z Sandrą874 – riposton daje speeda i stawia na nogi w mig. I nie ma ohydnego smaku, jak np. te orsatile i inne… :?

Post 22 gru 2016, 13:05

Siemka. Witajcie.
Podobno wyszedł teraz Riposton w postaci tabletek musujących. Próbował już ktoś?
Próbowałem tego w saszetkach i byłem zadowolony. A że szykuje się dobra impreza w sylwestra to trzeba się zaopatrzyć w coś na ratunek.

Post 28 gru 2016, 20:40

Jestem świeżo po testach Riposton-u w tabletkach. Mogę śmiało powiedzieć że uratował mi święta. Właściwie to uratował moje samopoczucie ciężkiej pasterce ze znajomymi. Odpowiednia ilość już zakupiona na sylwestra.

Też zdecydowanie polecam. Z Riposton-em w tabletkach mniej roboty( wrzucasz rozpusza się i gotowe), ma fajny pomarańczowy smak i dodatkowo wspiera wątrobę. Warto się zaopatrzyć bo przy dobrej imprezie sylwestrowej w nowy rok może być jak zbawienie :) :lol:

Poprzednia

Wróć do Różne