• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Ginekologia Zespół napięcia przedmiesiączkowego

Zespół napięcia przedmiesiączkowego

Moderator: moderator

Jakie znacie sposoby, aby poradzić sobie z tą *** dolegliwością, albo chociaż ją złagodzić?

To zależy jakie masz dolegliwości :) Napisz coś więcej, czy to są wahania nastroju, bóle czy jakieś inne jeszcze sprawy?

Wyrozumiały partner, który znosi wszystkie nasze humorki, przynosi lody i masuje stopki :) Oczywiście jeśli jemu jest źle, czy jest zmęczony odwzajemniam się tym samym :)

wieczorna joga i sen...

Też słyszałam że joga jest super i uczy rozluźniania mięśni...

A ja wczoraj miałam agresora pmsowego, więc ganiałam się z kotem, na czworaka, pod łóżko... i się rozładowałam ;)

A ja mam właśnie takie wahania nastrojów i jestem tak teraz płaczliwa że ciężko mi samej ze sobą wytrzymać. Kłócę się ze swoim facetem, płaczę bez powodu od dwóch dni i wszystko mnie wnerwia. My kobiety mamy przerąbane, powiadam Wam...

A jak facet to znosi? ;) z cierpliwością?

nww

Ja też mam strasznego doła przed miesiączkami. 3 dni przed to już jest ta kulminacja. To jest naprawdę straszne, co się wówczas dzieje z kobietami, nic dziwnego że tu takie kłótnie z tego co widzę ;) Stężenie kobiet na metr kwadratowy sięga wysokich wartości :)

U mnie to wyskakuje jak diabełek z pudełka. Raz się wydrę (nawet nie na kogoś tylko rzucę kur** w przestrzeń) a w innej chwili łzy lecą mi same.

Następna

Wróć do Ginekologia