• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Ginekologia Czy ktoś ma wkładkę z hormonami Levosert?

Czy ktoś ma wkładkę z hormonami Levosert?

Moderator: moderator

Mam od ponad pól roku. Założyłam ze względu na problemy z wątrobą po wcześniejszych metodach antykoncepcji. Ostatecznie stanęło na wkładce, bo ta choć ma hormony to nie działa bezpośrednio na wątrobę, Mam lekkie plamienia zamiast okresu, reszta jest w porządku.

Może zniknąć ale nie musi :) bo wkładka najczęściej stosowana jest przy bardzo bolesnych i obfitych miesiączkach jako forma leczenia, natomiast nie ma nigdy gwarancji, że okres zniknie. u mnie sytuacja jest na granicy, czasami pojawia się plamienie, a czasami tak jakby okresu nie było już wcale ;)

to chyba najlepiej spróbować i się przekonać, bo też jest jeszcze taki fakt, że każdy organizm inaczej wkładkę odbiera i nie ma na to reguły. ja sam system levosert polecam, bo u mnie spisuje się bardzo dobrze

u mnie to już ponad rok :) a okres? w sumie to teraz już mam bardziej takie plamienia niż okres. kilka dni zwykle to trwa, i w sumie praktycznie się nie odczuwa, bo ani tampony nie są potrzebne, nic nie boli :) mi pasuje, oj pasuje

Wróć do Ginekologia