• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Ginekologia Nieregularny okres

Nieregularny okres

Moderator: moderator

Post 10 lut 2016, 11:50

Wg mnie antykoncepcja jest dobrym sposobem na nieregularny okres. Sama miałam kiedyś z tym ogromnym problem. Poszła do ginekologa, przepisał mi plastry antykoncepcyjne i wszystko się unormowało za pomocą niewielkiej dawki hormonów.

Post 18 mar 2016, 16:44

Ale czy mimo to lekarz na uregulowanie okresu może przepisać mi tabletki antykoncepcyjne mimo że ich nie potrzebuje, czy istnieją jakieś inne leki na uregulowanie okresu ?

Post 12 kwie 2016, 7:47

Mysle ze jak pojdziesz do ginekologa to bedzie zalecal stosowanie tabletek na wyregulowanie miesiaczki wiec lepiej sie zapisze. Na pewno bedzie lepiej

Post 11 maja 2016, 12:31

U mnie owłosienie i trądzik:( Z PCOS meczę się już od jakiegoś czasu. A ten miositogyn to co to dokładnie jest na receptę to jest, lekarz ci to zalecił czy jak?

Post 17 maja 2016, 10:46

Mi też ginekolog powiedział, że na regulację miesiączki i jej skrócenie, bo mam bardzo długą- najlepsze będą tabletki antykoncepcyjne.

Post 19 maja 2016, 20:30

wiecie jak długo trzeba go brać?

Post 03 gru 2016, 10:11

też miałam taki dziwny epizod ze miesiączki mi się rozregulowały, a wszystkie wyniki badań wyszło dobrze. Dostałam pigułki anty i w końcu unormowane :) do tej pory biorę belarę bo fajnie zadziałała na moje problemy trądzikowe

Poprzednia

Wróć do Ginekologia