• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Ginekologia Higiena w czasie upałów

Higiena w czasie upałów

Moderator: moderator

Post 09 paź 2014, 6:53

A no właśnie, o tym prasowaniu się zapomina...

Post 15 lut 2015, 12:53

na upławy biorę iladian, 1 tabletkę na noc przez 10 dni i wszystko wraca do normy. A dodatkowo w tym okresie wykluczam słodycze!cukier jest doskonałą pożywką dla grzybów i sprzyja ich rozwojowi a ja nie chce żeby infekcja się rozwinęła.

Post 16 lut 2015, 11:48

I to naprawdę ma wpływ? Jedzenie cukru ma wpływ na grzybicę pochwy?

Post 17 lut 2015, 21:41

Jasne, że cukier ma wpływ. Dlatego jak się je go dużo, to większe ryzyko, że się grzybica zadomowi.

Post 21 lut 2015, 15:39

ooo... nie pomyślałąbym o tym, a to przecież tak logiczne...

Post 12 mar 2015, 11:09

Dieta, ograniczanie cukru ma naprawdę duży wpływa na nasze zdrowie, także te intymne. Mnie jak zaczyna się swędzenie czy upławy biorę tabletki dopochwowe. Niestety taka już moja uroda, bardzo się staram, przestrzegam zasad higieny ale zdarzają się przykre niespodzianki dlatego biorę ostatnio iladian i wszystko wraca do normy.

Post 13 mar 2015, 18:34

Czy chodzi tylko o ograniczenie słodyczy, cukru w czystej postaci czy też wszystkiego, co cukier zawiera?

Post 21 sie 2015, 11:55

Ja w czasie upałów profilaktycznie używam Vagicalu. Kiedyś stosowałam różne probiotyi, ale je należy przechowywać w niskich temperaturach a podczas upałów o takie raczej trudno ;) Zawsze się bałąm czy były ransportowane i przechowywane odpowiednio. Vagical to lek z naturalnych skłądników - działą delikatnie i nie plami bielizny. Znim jestem spokojna nawet po wizytach na basenie ;) Polecam.

Post 23 sie 2015, 19:08

Jeżeli ktoś wierzy w homeopatię, to może i pomoże. Jak dla mnie równie dobrze można podmywać się naparem z nagietka albo po prostu go pić.

Post 23 sie 2015, 20:29

W czasie upałów nie działa Ci lodówka? :P
Dla mnie nie jest ważna metoda przechowywania, ale skuteczność.
Ja raz miałam przygodę z Vagicalem, poleciła mi go kobitka w aptece jak przyszłam po jakiś środek kiedy miałam upławy. Niestety jak upławy miałam dalej a do tego zaczęło się potworne pieczenie ;/ Strasznie mnie podrażnił ;/

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ginekologia