• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Ginekologia nietrzymanie moczu

nietrzymanie moczu

Moderator: moderator

Post 17 maja 2015, 20:54

To nie jest opis działania tylko zabiegu. Ja też nie rozumiem jak co i dlaczego tak się dzieje.

Post 23 maja 2015, 11:34

a no to az takiej fachowej wiedzy to nie mam:D mozna zadzwonic na infolinie, pewnie panie ladnie wyłumaczą na jakiej zasadzie sie to dokladnie dzieje :)

Post 24 maja 2015, 0:35

Ależ dociekliwe jesteście! :) W sumie dobrze, ale ja bym w to nie wnikała i zostawiła działanie specjalistom ;)

Post 25 maja 2015, 21:51

hahaha no wlasnie, mysle ze bez sensu wiedziec nie wiadomo jak dokladnie a co tam dokladnie dzieje sie w moim ciele, bo pewnie by trzeba bylo znac cala anatomie czlowieka:) ja tam im ufam jak najbardziej!:)

Post 30 maja 2015, 13:12

Wiesz, myślę, że są na tym forum ludzie, którzy znają całą anatomię, ale niekoniecznie muszą się znać na działąniu lasera i dlatego pytają. To, co jest bez sensu dla Ciebie, nie musi być bez sensu dla innej osoby.

Post 05 cze 2015, 15:24

Ja jestem wierna belli. Teny nie używałam.

Post 10 cze 2015, 21:15

Missy nie zamierzalam nikogo tutaj uraza, wiec spokojnie, bez spiny :) dla Ciebie moze byc jedno wazne, dla mnie nie koniecznie i juz :) mowie tylko ze nigdy az tak nie zastanawialam sie nad tym az na tyle, idac do dentysty tez nie rozkmianiam co dokladnie, jak sie tam robi, a do czego jes to wiertlo a do czego tamto a jeszcze ta gumka to do czegos innego... po prostu ufam tym co robia;) ale rozumiem ze ktos moze byc ciekawy, pewnie powiedza w przychodni jak sie dokladnie zapyta ktos:)

Post 11 cze 2015, 6:00
bmk

A ja właśnie dentystom nie ufam :P
Bo w sumie nie wiem co mi tam w uzębieniu grzebią :P

Post 11 cze 2015, 8:51
Zoe

One są specjalne na nietrzymanie moczu?

Post 21 cze 2015, 10:14

Tak. Pewnie są bardziej chłonne niż zwykłe wkładki.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ginekologia