• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Ginekologia Od skierowania do operacji - torbiel na jajniku

Od skierowania do operacji - torbiel na jajniku

Moderator: moderator

I co dalej paskudo?

Usuwaj nim się rozrośnie...

jeśli wszystko będzie dobrze (nie będzie mnie nic bolało) to pan gin powiedział że mam zrobić usg za pół roku a to wychodzi mniej więcej w styczniu i tak właśnie zrobię to kontrolne usg i od razu dogadam się w kwestii skierowania na operację :) dziewczyny trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze

Ok, czyli się zdecydowałaś na zabieg? To trzymam kciuki

no tak, wygląda na to że nie mam innego wyjścia
jak tego nie wytnę to się nie dowiem co to jest albo dowiem się jak już będzie za późno na leczenie - w sumie to nie wiem czy już nie jest za późno ale mam nadzieję że nie

Nie no bez przesady,na pewno nie. To kiedy zabieg?

A to ma jakieś stadia? Że się boisz czy nie za późno?

terminu jeszcze nie mam bo tak jak pisałam wcześniej na kontrolne usg mam iść w styczniu i wtedy będę umawiać się na operację
mi jedna pani dr powiedziała że to może być torbiel endometrialna a wiadomo że jak są ogniska endometriozy to one się będą rozsiewać po całym organizmie a wtedy operacja za operacją będzie, a znów inna pani dr powiedziała że to może być nawet nowotwór co by oznaczało kompletny dramat :( i wolę o tym nawet nie myśleć, w tym momencie uczepiłam się wypowiedzi pana dr u którego byłam ostatnio że to torbiel dermoidalna - wytniemy i będzie spokój - i oby tak było bo jeśli nie to na pewno się załamię :(

Ale dlaczego dopiero w styczniu kontrola? Chodzi o punkty nfz? ;/

nie, ja chodzę do gina prywatnie także NFZ nic tu nie ma wspólnego.
a mam przyjść w styczniu ponieważ lekarz powiedział że chce sprawdzić czy po takim czasie ta torbiel będzie rosnąć czy może maleć czy zostanie taka jaka była bez tabletek bo do tej pory brałam różne tabletki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ginekologia