• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Ginekologia Obfite krwawienie miesiączkowe

Obfite krwawienie miesiączkowe

Moderator: moderator

Post 16 maja 2014, 20:41

Hej, zastanawiają mnie moje miesiączki, są bardo obfite, podpaskę czasem muszę wymieniać po pół godzinie, zdarza, że jestem przy tym osłabiona, poza tym mam hemoglobinę na poziomie 7. Nie martwiłam się tym wcześniej, ale wynik okresowych badań mnie lekko przeraził. Czy to już tak będzie czy można to jakoś uregulować?

Koniecznie idź z tym do ginekologa! Być może to kwestia hormonalna i ginekolog dobierze Ci jakieś leki...

Też tak uważam. Gdybyś czuła się przy tym dobrze, to by mogło oznaczać, że to taka Twoja natura, ale jeżeli przy tym słabniesz, to faktycznie lepiej o to zadbać.

A badania robiłaś właśnie z powodu tego osłabienia? Byłaś z wynikami u internisty?

Koniecznie zgłoś się z tym do lekarza. I nie czekaj...

O jej, Dziewczyno! Ja bym przy takim wyniku padała na twarz.

No ale to zależy od osoby, faktycznie jak robi Ci się słabo, to powinnaś iść, ale może być tak, że taka jest Twoja natura i już.

W takim razie muszę się wybrać do ginekologa.

Takie krwawienie jest naprawdę niepokojące. Jasne, że każdy jest inny, ale ja to bym gnała nawet na pogotowie jakbym miała aż tak obfite

Ale jeśli ktoś nie zna innej sytuacji, to nie widzi nic niepokojącego.

Następna

Wróć do Ginekologia