• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Off topic Różne łzawiące oczy

łzawiące oczy

Post 27 sie 2013, 20:55

nie ma innego działu pasującego, więc wrzucam tutaj
bywają dni, kiedy potwornie łzawią mi oczy. po prostu idę i płaczę. W badaniach u okulistki wszystko w porządku a ja już nie wiem jak z tym sobie radzić. tak samo jest jak wieje wiatr, dobrze, że nie jestem kobietą, bo miałbym wachlarz od tuszu na policzkach;)

Post 01 wrz 2013, 22:48

a kropli używasz?
Spróbuj może - Starazolin dla mnie jest ok, niedrogi a mnie pomaga szybko, jak za dużo siedzę przed komputerem albo zimą, kiedy długo oczy męczą się przy sztucznym oświetleniu

Post 26 wrz 2013, 7:05

Też mi się wydaje, że pomogłyby krople, bo może paradoksalnie oczy masz wysuszone i dlatego nadrabiają produkcją łez... Lacrimal, Visine, Hyabak, Starazolin - na pewno wybierzesz coś co Ci będzie odpowiadało :)

Post 30 wrz 2013, 7:32

Łzawienie oczu może być spowodowane albo mikrouszkodzeniami rogówki (wówczas czynniki atmosferyczne i kurz drażnią dodatkowo oko i wydzielanie łez jest pobudzone) albo nieprawidłowym składem łez, które nie przyklejają się do oka i nie chronią go, tylko spływają i "uciekają". Dobrze by było chronić oczy nosząc okulary przeciwsłoneczne, wtedy nie będziesz narażony na wiatr, pyłki i inne tego typu rzeczy, jeśli nosisz soczewki to na parę dni je odstawić no i obowiązkowo sztuczne łzy.

Post 31 paź 2013, 11:51

O, jakie ciekawostki! Ale czasem jak zawieje, to płaczę jak bóbr ;) i wtedy nic nie pomaga :P
Z drugiej strony oczka dobrze się przepłuczą. Czy to prawda, że dla oka czasem dobrze popłakać?

Post 10 paź 2014, 6:53

A mnie coś ostatnio chlor drażni bardziej niż zwykle. Polecicie jakieś kropelki?

Post 10 paź 2014, 6:53

I żeby nie było - używam okularów, ale zawsze coś tam się dotstanie ;)

Post 09 mar 2015, 20:25

Ja kupiłam starazolin, ale pomógł na chwilę.

Post 22 maja 2015, 7:08

No nie ma co liczyć na cuda, to tylko krople ;)

Post 07 lip 2015, 6:24
maruss

Też mam ten problem, dodatkowo łzawią też podczas leżenia.

Następna

Wróć do Różne