• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Off topic Różne feng shui?

feng shui?

Post 17 sie 2013, 17:38

Słuchajcie, nie wiem o co chodzi, ale w moim domu czuję się fatalnie! Nie jestem w stanie tutaj pracować, uczyć się, nic! Jak wczoraj miałam wolne i siedziałam w domu do 13, cały czas miała zawroty głowy. Ledwo wyszłam, wszystko było ok. Dziś to samo - wróciłam do domu po 16 i teraz jak siedzę na kanapie już zaczyna mnie wręcz mdlić od tych zawrotów. Czy Wy wierzycie w feng shui?

Post 17 sie 2013, 17:52

Sama nie wiem...
może coś w tym jest, w przepływie energii... ale z drugiej strony - zawsze tak było?
Bo jeżeli nic nie zmieniałaś w pokoju, to nie byłoby rozwiązanie Twojej zagadki;)

Post 24 sie 2013, 17:31

A wokół panuje jako taki porządek czy raczej masz tendencję do rozrzucania swoich rzeczy dookoła? Może warto zrobić dzień sprzątania i zatrzeć kurz z półek, umyć podłogi i ogarnąć wszystko, poukładać?

A jeśli nie, to wprowadzenie paru zasad feng shui na pewno nie zaszkodzi :)

Post 25 sie 2013, 8:16

uwielbiam cytat
"Jeżeli zabałaganione biurko świadczy o zabałaganionym umyśle
to o czym świadczy puste biurko?" ;) mogłam to trochę sparafrazować :P
A to dowolny podręcznik do feng shui można kupić? Czy możecie coś polecić?

Post 25 sie 2013, 18:38

Mój pokój jest minimalistyczny, czasem stolik koło łóżka jest zagracony a na szafce leżą "domowe" ubrania, poza tym gładkie ściany (tylko kalendarz) zero pierdółek. Szafa, szafka, półki na książki, stolik i łóżko. No i na szafie pudełka z niepotrzebnymi na daną chwilę rzeczami. W ogóle jakiś czas temu, może pół roku, robiłam mega porząki w szafie. Wyrzucałam ciuchy, pierdoły.

Post 18 sie 2014, 12:41

Był taki cytat, że jeżeli zabałaganione biurko świadczy o zabałaganionym umyśle, to o czym świadczy puste biurko... ? ;)

Post 29 sie 2014, 13:00

Ja w to całe feng shui nie wierze, to jakieś brednie są :geek:

Post 04 wrz 2014, 6:38

A ja myślę, że wpływ ma na nasze samopoczucie nasza przestrzeń, ale nie wg jakiś narzuconych zasad tylko tak, jak my czujemy się w niej dobrze.

Post 15 wrz 2014, 21:30

o, to jest prawda. brawo dla poolki :)

Post 22 wrz 2014, 6:11

Dlatego na różnych etapach życia robimy przemeblowania :)

Następna

Wróć do Różne