Problem z horrmonaii męskimi

Moderator: moderator

polskakotka9

20 lut 2018, 22:30

Witam !
Mam 16 lat. Zacznę od tego ze 4 lata temu zachorowałam na Padaczkę. Przyczyną okazał sie stres związany rozwodem rodziców. Dostałam leki Depakine Chromo 500. Przez rok ich brana przytyłam około 20kg. Starałam sie odchudzac byłam bardzo aktywna ale te leki były silniejsze ode mnie. Przez te 4 lata jestem na etapie wychodzenia z leków i udało mi sie juz schudnąć 15kg. Lecz moj problem leży gdzieś indziej...
Po jakimś czasie zauważylam ze moje uda nie są grube jako tkanka tłuszczowa tylko jako mieśnie twarde. Duzo osób mowi ze mój głos brzmi jak chłopak i to owłosinie, oraz trądzik. Mam wszystko co nie powinna mieć dziewczyna. Do tego brak miesiączki.
Zrobiłam wszystkie badania i wyszło ze mam wiecej męskich niz damskich.
Wiec moje pytanie jest takie.. Czy ktos mial problem taki jak ja ? Albo jak wygląda leczenie ?
Od razu dziękuje za odpowiedzi :)
rumianek

25 maja 2018, 23:04

chora tarczyca i nadmiar hormonów męskich może częśto prowadzić do nadmiernego owłosienia czy obniżenia glosu, szczególnie że jesteś młodziutka i Twój organizm się rozwija. Dostał jakieś sprzeczne sygnały i zwariował.. Jak wyjdziesz z tabletek udaj się do ginekologa a pewnie ustali ci kurację spowrotem.
ODPOWIEDZ