• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Psychika kompleksy

kompleksy

Moderator: moderator

Post 28 lis 2013, 12:20

jestem bardzo niziutka, mało kobieca. Nie przeszkadzało mi to dopóki nie zdałam sobie sprawy że chciałaby wreszcie stworzyć zwz poznać kogoś... dotąd byłam tak zajęta pasjami, pracą, przyjaciółmi że nigdy nie brakowało mi partnera na stałe... teraz czuję że nikt po prostu nie chce z kimś takim jak ja być...

Post 28 lis 2013, 21:10

każdy ma jakieś kompleksy, trzeba się zaakceptować i spróbować z wad zrobić jakiś uzytek

Post 29 lis 2013, 7:42

Dlaczego mało kobieca?
Dobrze Ci z tym? Może jak dojrzałaś do związku, dojrzałaś też do zmian?
Moja Partnerka zapuściła włosy i to wystarczyło, żeby stała się piękną kobietą!:)

Post 29 lis 2013, 16:02

Co to jest do jasnej ciasnej zwz? Czy to jest jakiś slogan na tym forum, że wszyscy tak piszą?

Post 29 lis 2013, 17:57

związek :lol:

Post 29 lis 2013, 17:58

każdy ma jakieś kompleksy, znajdź w sobie atuty i nimi działaj

Post 29 lis 2013, 20:28

ha, ja też jestem mała i w dodatku spiczasta ;) chyba możemy sobie ręce podać...

Post 30 lis 2013, 0:05

Nie chodzi tak naprawdę o to ile masz wzrostu, ile ważysz czy jakie masz piersi. Ważne jest jaką aurę wokół siebie roztaczasz, czy jesteś otwarta i sympatyczna, i czy ludzie czują pozytywną energię bijącą od Ciebie :) Wygląd to w wielu przypadkach drugorzędna sprawa, wiem że to łatwo pisać ale to się sprawdza. No chyba, że szukasz osoby zwracającej mocno uwagę na wygląd, to wtedy inna sprawa.

Post 30 lis 2013, 10:31

Pomarańczowa - naprawdę jak się jest szczupłym to łatwo to mówić. A osoby które są przy kości już mają dość słuchania że piękno pochodzi z wnętrza. Brzydota zawsze przegrywa z pięknem i harmonią.

Post 30 lis 2013, 18:05

Zagadko - bzdury opowiadasz, myślisz że kompleksy są zarezerwowane dla puszystych? Bardzo często grubi udzie mają bardzo fajne rysy twarzy, i inne - jesli masz brzydka twarz - w sensie jakiś mankament - to trzeba się z nim pogodzić a,bo trzasnąć sobie operację - a schudnąć moja droga zawsze można. Ja jestem mała podobnie jak nieśiwadoma zresztą i też okrutnie chuda. Waga jak się mocno uprę może się zwiększy - ale wzrost? Przestań kobieto narzekać tylko się weź do roboty!

Następna

Wróć do Psychika