• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Psychika Rodziny jednopłciowe

Rodziny jednopłciowe

Moderator: moderator

Post 31 paź 2013, 23:59

Dużo tu ostatnio rozmów o macierzyństwie i takim wręcz ciśnieniu na nie, także zapytam co myślicie o rodzinach jednopłciowych? Tzn. On+On+Dziecko lub Ona+Ona+Dziecko? Umieszczam temat tutaj, ponieważ więcej osób zagląda tu, niż do działu dziecięcego ;)

Post 01 lis 2013, 23:23

nie wiem... życzę Ci jak najlepiej, ale uważam że dziecko powinno mieć mame i tatę

Post 02 lis 2013, 11:25

Jestem na nie. Wiele osób wychowywanych tylko przez matkę i np. babcię mówi, że brakowało Mu/Jej ojca, kontaktu z nim, zajęć które można było razem wykonywać a z mamą to nie to samo. To samo dotyczy dwóch ojców - to po prostu nie jest to samo co matczyna miłość i opieka.

Post 02 lis 2013, 17:09

A no widzicie... Jak kobieta heteroseksualna nie chce dziecka, to źle, jak homoseksualna chce, to też źle...

Post 02 lis 2013, 21:28

Mika popadasz w jakieś dziwne skrajności i mieszasz wątki, to sa dwa oddzielne problemy ;)

Post 03 lis 2013, 9:09

Nie do końca takie inne te tematy - w obu przypadkach chodzi o macierzyństwo a w sumie nadal nie wyjaśniła się kwestia rzekomego egoizmu kobiet heteroseksualnych, które dzieci mieć nie chcą. Vincia - jak to jest, bo to Ty m.in o tym pisałaś? Ciekawa też jestem Waszego zdania na temat pytania Pani.Halinki?

viewtopic.php?f=17&t=652&start=10

Post 03 lis 2013, 9:25

Absolutnie nie! A ty - Asha - zamiast się tu panoszyć i szerzyć zgorszenie, powinnaś poszukać pomocy!

Post 03 lis 2013, 12:31

czajka - mam nadzieję że to jest jakaś ironia, której przez słowo pisane nie wyłapałam?

co do Twojego pytania asha to ja jestem za - każdy zasługuje na to żeby być rodzicem, ludzie homoseksualni nie wybrali sobie że chcą być tacy, takich ich stworzyła natura. To nie jest choroba tylko jedna z orientacji seksualnych, a przywilej macierzyństwa należy się wszystkim kochającym się parom.

Post 03 lis 2013, 12:46

Dyskusja o aborcji i niechęci do macierzyństwa toczy się już na kilku różnych wątkach, nie rozpoczynaj jej proszę także na tym.

Post 03 lis 2013, 17:26

Tauto - zgadza się - każdy powinien mieć prawo do szczęścia - ale pomysl o dziecku takich par. Z ogromną sympatią dla Ashy, życzliwością do Niej - ja jestem na nie... Rodzina to mama, tata i dzieci... nie dwie mamy czy co gorsza dwóch ojców. To kompletnie wbrew naturze

Następna

Wróć do Psychika