• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Psychika jak zapanować nad gniewem

jak zapanować nad gniewem

Moderator: moderator

Post 26 sie 2013, 16:55

miał to mój ojciec ktory często wybuchał i podnosił na nas ręce, mam to najprawdopodobniej ja. Nie wiem jak opanować złość i jak rozładować w sobie to napięcie. Nie chcę gadać z psychologiem. Boję się jednak swoich reakcji..

Post 26 sie 2013, 18:09

A jak się czujesz gdy nie zapanujesz nad gniewem i mu ulegniesz? Na pewno nie jesteś z siebie dumna, możliwe że czujesz się rozczarowana i wstydzisz się tego jak się zachowałaś. Może przypomnij sobie to nieprzyjemne uczucie za każdym razem gdy będzie to w Tobie wzbierało...

Post 26 sie 2013, 19:26

Agusiu...problem w tym że gniew jest silniejszy niz zdrowy rozsądek... choć to co czuję po wybuchu agresji jest straszne... :cry:

Post 26 sie 2013, 20:47

może oddechy...?

Post 26 sie 2013, 21:05

Asha ale to coś jej da? ja myślę że tutaj to juz terapia...

Post 26 sie 2013, 21:21

bez terapii pewnie się nie obejdzie, ale doraźnie warto spróbować

Post 27 sie 2013, 12:34

W jakich sytuacjach najczęściej tak reagujesz?

Post 27 sie 2013, 13:32

zastanawiałam sie i głównie w silnym strachu - w samochodzie kiedy ktoś mi zajedzie niebezpiecznie drogę, czymś przestraszy... ostatnio wleciała mi pod koła sarna, nie mialam szans na wyminiecie, byłam w takim szale że wyskoczyłam z auta i byłam gotowa zrobic jej krzywdę..

Post 27 sie 2013, 13:33

zastanawiałam sie i głównie w silnym strachu - w samochodzie kiedy ktoś mi zajedzie niebezpiecznie drogę, czymś przestraszy... ostatnio wleciała mi pod koła sarna, nie mialam szans na wyminiecie, byłam w takim szale że wyskoczyłam z auta i byłam gotowa zrobic jej krzywdę..

Post 27 sie 2013, 18:18

A może spróbujesz brać jakieś łagodne ziołowe tabletki na uspokojenie, coś z melisą albo czymś podobnym, co o tym myślisz? Może Cię to wyciszy od środka. W samochodzie słuchaj relaksującej muzyki, chilli zet albo czegoś w tym stylu.

Następna

Wróć do Psychika