• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Psychika Mój syn jest gejem!!!

Mój syn jest gejem!!!

Moderator: moderator

Post 31 mar 2015, 19:59

ha ha, ciężko powiedzieć, że ktoś jest wyoutowany, jak siedzi sobie przed monitorem ;)

Post 04 kwie 2015, 20:29

Ale dlaczego on dlaczego ja za jakie grzechy?!

Post 04 kwie 2015, 22:52

Jakie grzechy? A za jakie grzechy mam włosy proste jak druty a nie piękne loki? Dlaczego mój mąż jest rudy a mama ma skłonności do otyłości? Jeśli Pani syn nie jest psychopatą, pedofilem czy gwałcicielem, to w czym problem?

Post 08 kwie 2015, 8:42

W tym, że jest nienormalnym i obleśnym pedziem, który robi dobrze facetom i to trzeba leczyć!

Post 10 kwie 2015, 8:43

Pani mamo, czy pan by wolała, żeby syn oszukiwał siebie, żonę, dzieci? Jakby mi moja żona po latach pękła i powiedziała, że jest lesbijką, byłbym zdruzgotany a prędzej czy później człowiek pęka. No albo popełnia samobójstwo, bo jest nieszczęśliwy. Pani zaakceptuje syna z czasem, pani sobie barwy szczęścia obejrzy tam jakiś gej jest słyszałem. Teraz dużo o tym mówią w telewizjach śniadaniwych.

Post 10 kwie 2015, 13:15

Bycie gejem to nie choroba. Im szybciej to zaakceptujesz, tym lepiej dla ciebie. Wiem, że to nie łatwe i na pewno jest ci ciężko, ale nie zmienisz jego orientacji leczeniem ani psychoterapią. Tak jak inny zalecał bym Twoja wizytę u psychologa. Nie wiem skąd jesteś, ale ja korzystałem z porad w Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magadaleny Senderowskiej. Umów się, zrób to dla siebie i syna bo to wciąż Twój syn. Uwierz dla niego to też nie jest łatwe a brak Twej akceptacji utrudnia mu to jeszcze bardziej.

Post 12 kwie 2015, 19:07

Ostatnio coraz więcej mówią o *** oucie, ostatnio w ddtvn i w pytaniu na śniadanie, polecam takie programy.

Post 18 kwie 2015, 7:56

shadow_man Dziękuję za Twoją szczerość. :)

Post 19 kwie 2015, 17:16

Też chętnie poczytam :)

Post 20 kwie 2015, 8:28

Nie rozumiem skąd pojęcie homofobia, jak kogoś nie akceptuję to że zaraz niby fobia?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Psychika