• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Psychika Mój syn jest gejem!!!

Mój syn jest gejem!!!

Moderator: moderator

Post 01 mar 2015, 19:38

nie wiem co robić mój syn Maciek powiedział mi dzisiaj ze jest gejem. to jest chore... jak mu pomóc w wyleczeniu się z tego? pomóżcie błagam!

Post 01 mar 2015, 23:06

Nie chciałbym być nieuprzejmy, ale lepiej poszukaj terapeuty dla siebie zamiast zatruwać sobie i synowi życie.

Post 02 mar 2015, 7:02

Jak zatruwać?! Chcę mu pomóc! Nie czytał pan ile jest historii szykanowania gejów? Agresji w stosunku do gejów?! Nie chcę, zeby ktoś mi zatłukł syna w jakimś parku. Poza ty co to za przyszłość? Gdzie dziewczyna, żona, rodzina?

Post 03 mar 2015, 21:15

Nie rozumiem tego podejścia, kiedyś każdy wiedział, że to choroba a teraz dla każdych dewiacji przymruża się oko. Oczywiście, że szukaj terapeuty czy nawet psychiatry dla syna.

Post 04 mar 2015, 6:38

Poproszę o konkretne informacje, Chcę mu pomóc, żeby nie zniszczył sobe życia. Taki dobry z niego chłopak.

Post 06 mar 2015, 18:08

Napisz nam coś jeszcze o swoim synu.

Post 10 mar 2015, 20:50

Jest świetnym synem, interesuje się psami, uwielbia husky i każdą wolną chwilę spędza ze swoim Spajkiem. Ma wiele koleżanek i w sumie częściej goszczą u nas dziewczęta niż chłopcy. Syn lubi wspinaczkę i dobrze się uczy.

Post 11 mar 2015, 20:38

Warto poczytać wypowiedzi byłych gejów, którzy teraz mają żony i dzieci i są szczęśliwi :) Nie jestem fachowcem, ale często przyczyną zakochiwania się w osobach tej samej płci jest brak własnej wartości, nie czucie się w pełni mężczyzną/kobietą, zły kontakt z rodzicem tej samej płci, więc w tym przypadku z ojcem. Matka takiego dziecka nie powinna być zaborcza. Powinna dać się synowi stać się odpowiedzialnym mężczyzną, DOWARTOŚCIWANYM. Tylko dowartościowany mężczyzna będzie zakochiwał się w kobietach i nie będzie lękał się założyć własną rodzinę.

Post 12 mar 2015, 9:18

A to ciekawe. Znam wielu szalenie pewnych siebie mężczyzn, którzy są bardzo pewni siebie, wiele osiągnęli i nie mają absolutnie żadnych zaburzeń poczucia własnej wartości. Co więcej! Znam wiele lesbijek, które są spełnione :)
Nie twierdzę, że nie ma szczęśliwych ex gejów żyjących w związkach heteroseksualnych, ale znam też szczęśliwych ex heteryków, którzy żyją spełnieni w związkach homoseksualnych :)
Jak sama napisałaś Zmartwiona.Mamo - nie bazujmy na ogóle ;) Pozwól synowi podjąć właściwą decyzję. Może idź z Nim na terapię?

Post 12 mar 2015, 9:33

Ach, no i jest wielu gejów, którzy wspólnie z partnerem wychowują dzieci :) Czyli nie lękają się zakładać rodzin ;)

Następna

Wróć do Psychika