• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Psychika Mój syn jest gejem!!!

Mój syn jest gejem!!!

Moderator: moderator

Post 03 cze 2015, 12:53

A daj spokój. Poziom niektórych wypowiedzi nawet polityków jest żenujący.

Post 17 cze 2015, 14:58

Zastanawiam się gdzie jest krzywda tych dzieci. Czy tam, gdzie pozwalamy im być sobą.... czy tam, gdzie nie......

Post 18 cze 2015, 7:43

ZmartwionaMamo, wiele lat sama walczyłam ze sobą. Jestem pewna, że gdyby Mama zaakceptowała mnie od razu, nie cierpiałabym tak bardzo. Próbowałam spotykać się z facetami i nic z tego. Myślałam nawet o "białym małżeństwie", ale to byłoby bardzo samotne życie (pomijając fakt, że ciężko znaleźć nawet potencjalnego kandydata). Także akceptacja to najlepsze co możesz zrobić dla syna.

Post 20 cze 2015, 15:02

Na pewno krzywdzisz syna jak nie pozwalasz Mu być sobą.

Post 08 lip 2015, 14:17

No i co Zmartwiona? Jak tam sprawy?

Post 23 paź 2015, 17:03

Młodzież nie wie co znaczy być sobą, dlatego się dziwnie ubierają i robią inne rzeczy na pokaz. A jak tak będziesz mu pozwalać na gejostwo, to mu tak zostanie i bedzie cieżko leczyć.

Post 06 lis 2015, 21:18

Ciężko leczyć coś, co nie jest chorobą... Homofobię powinno się leczyć.

Post 02 sty 2016, 11:33

Ludzie nie rozumieją. Jak się czegoś uczepią to już nie ma sposobu żeby zmienić ich zdanie.

Post 26 lip 2016, 19:58

Jezu ale wy ludzie dziwni jesteście. Nie da się wyleczyć homoseksualizmu bo to nie choroba. A co do pani ,,Zmartwiona Mama".
Radzę pani obejrzeć bardzo smutny film jego tytuł to ,,Modlitwy za Bobbyego". Ten film opowiada tak naprawdę o wszystkim co cię trapi i dotyczy twojego syna. Mam nadzieję że po obejrzeniu tego filmu wyciągniesz mądre wnioski na przyszłość.
Pozdrawiam serdecznie

Post 05 wrz 2016, 13:10

Bardzo dobra rada. Film oglądałam, również polecam

Poprzednia

Wróć do Psychika