• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Psychika dziwne sny

dziwne sny

Moderator: moderator

Post 26 kwie 2015, 18:58

Wiesz... no to się zdarza. O, na przykład chciałam ostatnio oddać krew i nie mogłam z powodu zbyt niskiej hemoglobiny (nie pierwszy raz zresztą). Takie sytuacje bardzo podburzają moją pewność siebie.

Post 26 kwie 2015, 19:19

I w tym zdaniu jest cały sens. Pewność siebie nie powinna zależeć od czegoś takiego, z tego co wyczytałam na forum jesteś fizjoterapeutką, doradzasz innym, jesteś mądra i pomocna. Na tym opieraj swoje poczucie wartości. Na hemoglobinę nie masz bezpośredniego wpływu.

Post 26 kwie 2015, 19:21

Nie do końca. Ja dążę do perfekcji. Moja dieta jest dużo lepsza niż była, ale czerwone mięso jadam sporadycznie. Być może, gdybym jadła go więcej, miałabym lepsze wyniki? Zresztą lekarz od razu zasugerował błędy dietetyczne. Chociaż tutaj akurat uważam, że jest bucem, bo nawet nie zapytał co jem ;/ W każdym razie racjonalnie myśląc masz oczywiście rację, ale mimo wszystko bezużyteczność społeczna jest dla mnie ciosem.

Post 26 kwie 2015, 19:29

Pisałaś, że to nie pierwszy raz kiedy miałaś problemy z hemoglobiną. Może tak po prostu masz naturalnie i nie ważne co byś zrobiła i ile jadła czerwonego mięsa to będzie za mało...

Post 27 kwie 2015, 10:27

Trzeba sobie czasem odpuścić... lżej się żyje :)

Post 03 maja 2015, 8:32

Jesteś fizjoterapeutką - pomagasz ludziom w inny sposób :)

Post 08 maja 2015, 17:51

To nie tylko o to chodzi. Mam dwa źródła zarobkowe. Jedno jest to umowa o dzieło - ile zrobię, tyle mam. I tu się zaczyna zabawa. Jak sobie ustalę limit, to tak się zadręczam, że muszę go wykonać, że nie jestem w stanie czerpać przyjemności z chwili relaksu czy spotkania z przyjaciółmi lub rodziną... :oops: :oops: :oops:

Post 11 maja 2015, 19:51

Polecam iść na terapię, nim obudzisz się w wieku 70 lat z myślą, że przegrałaś życie.

Post 13 maja 2015, 16:35

A nie możesz zrezygnować z tej pracy? Zmienić?

Post 15 maja 2015, 18:47

Jeżeli mamy jakieś predyspozycje, które są dla nas nie do pokonania, to warto unikać sytuacji, w których mogą one nam towarzyszyć.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Psychika