• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Psychika dziwne sny

dziwne sny

Moderator: moderator

Post 17 lip 2013, 22:06

Ostatnio bardzo często śni mi się cmętarz - chodze po nim, zwykle jest tam duzo innych osób, ale jest tam coś bardzo dziwnego. Zywi mieszają się z umarłymi, sypiają na grobach, zapach tego miejsca jest specyficzny... mam w tym śnie ochote uciekać albo krzyczeć - ale nie mogę. Nie wiem o co chodzi... podobno sny odzwierciedlają nasze zycie w pewnym sensie, czy ktoś orientuje się co to może oznaczać

Post 18 lip 2013, 9:03

Szczerze mówiąc specjalnie się nie znam na tym, ale odkąd zaczęłam poświęcać więcej uwagi psychologicznym czytadłom i widzę że podświadomość nie jest zjawiskiem paranormalnym - wiem że sny mogą być swego rodzaju odbiciem codzienności. Sny są same w sobie dziwaczne, na ich intensywność wpływają rożne czynniki, pomijając już leki i hormony - np ciążowe. Ale tak nie naukowo i miedzy nami - mnie przyszło na myśl, że bląkasz się i chcesz od czegoś bardzo oderwać, zacząć coś nowego.

Post 18 lip 2013, 13:16

pomyśl z czym kojarzą Ci się poszczególne elementy tych snów. Czasem sny działają właśnie na zasadzie skojarzeń. Kiedyś śniło mi się, że robiłam porządek na strychu. Odniosłam to do swojego życia i całkiem mi to pasowało - byłam krótko po rozstaniu i porządkowałam swoje życie, swój umysł:) Strych skojarzył mi się z głową, umysłem właśnie.

Post 18 lip 2013, 18:26

Być może stoisz przed wyborem, czy nie zakończyć jakiegoś etapu w swoim życiu i iść dalej, może to jest jakiś znak żeby właśnie zakończyć coś w Twom życiu i skupić się na nowych wyzwaniach.

Post 20 lip 2013, 17:17

Dziwne w takich snach jest to, że te obrazy z taką dokładnością się powtarzają

Post 20 lip 2013, 17:46

Najwyraźniej podświadomość ma jakiś ważny przekaz, który z uporem maniaka wypierasz:>

Post 20 lip 2013, 19:19

Kurcze...tylko nic mi nie przychodzi do głowy... jak mam skumać co to niby jest... chyba naprawdę zaczne uprawiac medytację

Post 20 lip 2013, 19:34

Mia zastanow się czy nie masz czegoś co dwlekasz, mysli których nie chcesz dopuscić do siebie ale znasz je i wiesz że musisz sie z nimi spotkać...

Post 20 lip 2013, 19:35

a moze masz jakieś ukryte talenty ktore olałaś? i nie uklada Ci się przez to zawodowo?

Post 20 lip 2013, 20:22

Jak dla mnie pomieszanie świata żywych ze światem umarłych to jakaś przejściowa sytuacja życiowa. może nie skończyłaś jednego a zaczęłaś już inne?

Następna

Wróć do Psychika