• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Dermatologia rozstępy

rozstępy

Moderator: moderator

Post 23 maja 2014, 5:48

I dlatego trzeba dbać, żeby się ten "worek" nie rozciągnął;)

Post 12 wrz 2014, 14:50

Tylko nie kawę pić ;)

Post 15 wrz 2014, 5:59

No właśnie - kawa odwadnia, prawda?

Post 30 lis 2015, 13:43

Czasem niestety ćwiczenia, smarowanie i inne cuda nie pomogą - skłonności genetyczne i tyle :/
Ja tak miałam po ciązy, chociaż smarowałam wieloma specyfikami, kremami, olejem migdałowym i wraz dziadostwo się pojawiło. Zdecydowałam sie w końcu na zabieg usuwania rozstępów w klinice medycyny estetycznej - może niektórzy powiedzą, że fanaberia - ale skoro źle się z nimi czułam i na to mnie stać, to czemu nie skorzystać?

Post 03 gru 2015, 9:41

Jaki jest koszt takiego zabiegu?

Post 06 gru 2015, 10:13

A czym oni to załatwiają?

Post 14 sty 2016, 11:50

Laser?

Post 16 lis 2016, 9:03

a właśnie, jak to z tym laserem wygląda, gdzie to się robi? ja mam rozstępy na pośladkach i kremami nic nie zdziałałam :cry:

Post 16 lis 2016, 23:44

masaż, peelingi, nawilżanie zawsze i na każdym etapie jest ważne, no ale ja mam dla przykładu już takie rozstępy, że te domowe klepanie nic mi nie daje niestety, poza zablokowaniem pojawiania się nowszych. na biodrach i pośladkach robiłam sobie zabieg laserowy, no bo spod bikini mi zawsze tak świecą te prążki i faktycznie się spłyciły ładnie

Post 17 lis 2016, 19:39

No u mnie na czas odchudzania profilaktycznie konkretne kremy wklepywałam, oliwki ale nic to... a może i pomogło i bez tego wyglądałabym jeszcze gorzej, nigdy się nie dowiem :D tak czy siak potrzebuję pomocy... po ilu zabiegach miałaś efekty? czy już po pierwszym były spłycone? robiłaś u kosmetyczki czy gdzieś bardziej profesjonalnie?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermatologia