• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Dermatologia rozstępy

rozstępy

Moderator: moderator

Post 21 lis 2016, 21:21

robiłam pearl fractional jednokrotnie, w sumie zgodnie z założeniem, bo na konsultacji już usłyszałam, że zapewnia wysoką efektywność i maksymalne rezultaty za pierwszym podejściem. byłam ciekawa czy na moim tragicznym przypadku też się potwierdzi taka zależność :lol: postawiłam na klinikę medycyny estetycznej, bo jakoś na myśl o kosmetyczkach i takich zabiegach mam delikatny dreszczyk :?

Post 02 gru 2016, 10:06

a gdzie robiłaś ? :) w lutym wybieram się na wymarzone wakacje i chciałabym się w końcu czuć trochę bardziej pewnie w bikini :D

Post 04 gru 2016, 21:01

no mi to dodało pewności siebie, bo niby nie było to dla mnie problemem, ale jak już tego nie ma to czuję się wyraźnie lepiej :) robiłam tam w budynku mariottu

Post 05 gru 2016, 13:20

najpierw jest jakaś konsultacja? no jak dla mnie rozstępy to jeszcze gorsze niż cellulit... strasznie mi to zabija pewność siebie

Post 07 gru 2016, 23:27

ja poszłam na konsultację, bo nie chciałam jakoś w ciemno się umawiać na zabieg. zawsze to lepiej jak specjalista obejrzy i doradzi na co najlepiej się zdecydować w danym przypadku

Post 08 gru 2016, 11:15

no w sumie fakt, może się okazać na miejscu że sprawdziłaby się jakaś inna metoda :) a dużo płaciłaś?

Post 11 gru 2016, 0:38

płaciłam 1500zł za zabieg, ale widziałam, że jest promocja jak się wykupuje dwa zabiegi od razu. wtedy cena była chyba 2200 ;) jak ma się w perspektywie to chyba warto

Post 12 gru 2016, 14:50

gdzie tyle znalazłaś? bo jak teraz wpisałam w necie to wyskakuje mi więcej :<

Poprzednia

Wróć do Dermatologia