• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Dermatologia Zaskórniki

Zaskórniki

Moderator: moderator

Post 24 lip 2013, 15:25

Co robicie, aby pozbyć się tych dziadów zalegających w porach skóry? Dość mam już wyciskania i czerwonej i opuchniętej twarzy przez pół dnia, bo później i tak to wszystko roznosi się po całej twarzy i jest jeszcze gorzej. Macie jakieś swoje sposoby, tajne techniki na czyściutką buzię?

Post 24 lip 2013, 15:35

stosuję peelingi, maseczkę błotną a po niej peel-off, ale tego, co głęboko i tak nie usunie. W każdym razie przed i po wyciskaniu koniecznie dezynfekuj!

Post 24 lip 2013, 15:51

polecam Ci zielona glinkę, peelingi enzymatyczne i unikanie wszystkiego co rozszerza pory

Post 24 lip 2013, 17:25

Stosuję peeling enzymatyczny ale coś mi się wydaje że on w ogóle nie działa na mnie, jednak co granulki to granulki. Muszę pomyśleć chyba o zmianie podkładu bo ten którego używam teraz okropnie mnie chyba zapycha. Zawsze miałam ten problem ale teraz to już jest przegięcie!

Post 24 lip 2013, 17:46

może daruj sobie podkład? lekki puder nie wystarczy?

Post 24 lip 2013, 20:18

Ja polecam mineralny, jest przeznaczony dla takich cer i zdrowy. Jakby ktos miał problem z aplikacją to pytać, albo założe topik na innym wątku. Super sprawa. A co do porów - zanim nałozycie maskę - ale po peelingu i na wymyta twarz - zróbcie sobie parówkę, wrzućcie szałwię, rumianek, bratek - albo gotowa mieszanke albo olejek eteryczny i dobpiero potem maskę i to najlepiej z glinki - bo sybstancje w niej zawarte ,,przyciagają" zanieczyszczenia.

Post 25 lip 2013, 6:59

Od paru dni zamiast podkładu stosuję krem BB, ale jeszcze nie widzę jakiejś znacznej poprawy, dziś nakładam maskę błotną i zobaczymy :) zawitam też w aptece po ziółka i zrobię parówkę, może jakoś powyłażą :)

Post 25 lip 2013, 11:36

Bo na efekty będziesz musiala zaczekać...

Post 25 lip 2013, 17:28

Pory nie lubią jak się je zapycha. Ja - juz to pialam w temacie uroowym- przerzucilam sie na mineralny podklad, jest duza poprawa...

Post 25 lip 2013, 18:06

Jak wykończę swój puder to na pewno kupię mineralny matujący :) Ale przy kremie BB zostanę, fajny naturalny efekt :)

Następna

Wróć do Dermatologia