• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Kości i stawy Bole w lokciach i przed ramieniach

Bole w lokciach i przed ramieniach

Moderator: moderator

raf

Witam.
Szukam jakiej kolwiek informacji o moim problemie.
Chodzi o bole w lokciach i przed ramieniach obu rak. Bol w lokciach to dosyc dziwny bol. Poprostu bola mnie kosci lokci. Sa takie czule ze nawet jak przechodze gdzies o otrze lokciem po np scianie to mam uczucie jak bym dostal z kija. Przy tym bola tez przed ramienia, w lewej rece bardzo a w prawej srednio. Boli na tyle ze jak nachylam sie po kubek kawy i podnosze go na prawie prostej rece tomusze sobie pomoc druga reka,juz niemowie jak podnosze np napoj 2 litrowy to poprostu niemoge go podniesc i opuszczam reke.

Ogolnie nieprzejmowal bym sie tym bo mam prace fizyczna,glownie rekoma pracuje a i dodatkowo jezdrze na motorze ale ten bol nieustaje. Juz kilka ladnych miesiecy boli. Niewidac zadnej poprawy.

Czy ktos cos wie na ten temat?

A lekarz co na to powiedział?

raf

Hmm niewiem bo nic o tym niewie. Jeszcze mu nie powiedzialem :D

Chodzi o to ze mieszkam w Uk. Tutaj sluzba zdrowia jest dosyc kiepska, ogolnie na 90% przypadkow lekarz odsyla do domu z paracetamolem. Poza tym jestem troche zabiegany i brak czasu na wycieczki do przychodni i postoj w kolejkach.
Przykladowo- skrecilem kostke na boisku, opuchlizna byla niesamowicie wielka po obu stronach kostki,niemoglem chodzic, poszedlem do lekarza-lekarz powyginal, ponaciagal stope i powiedzial ze to normalne i trzeba czekac ze miesiac na wyleczenie samoczynne. Po miesiacu stopa bez zmian-znow go odwiedzilem- znow powiedzial ze trzeba czekac na wyleczenie sie nogi samoczynnie. Dzis po roku juz jest ok,ale nadal mam lekka bule na kostce- mala opuchlizna zostala.(nigdy niewyleczone)

Oj ale sie ropisalem nie na temat hehe.
Czy ktos cos slyszal o podobnym problemie? Bardzo to uciazliwe. Na poczatku myslalem ze to zwykle zakwasy po ciezkiej pracy ale po kilku miesiacach jednak mysle ze zakwasy powinny sie juz dawno skonczyc ;)

raf

hmm. dzieki wszystkim za wyczerpujace odpowiedzi :]

Wróć do Kości i stawy