opinie na temat restonum

Moderator: moderator

Koralowa

16 sie 2014, 16:47

Kupiłam mężowi restonum, ale z nim cholera jak z psem! Trzeba chyba do kiełbasy naładować, żeby coś połknął! Nie chce brać i koniec :( Jak go przekonać? Zabrać do lekarza, żeby jakąś diagnozę postawił? Ale zabrać do lekarza to też wiadomo nie lada wyczyn...
Awatar użytkownika
Rzecznik restonum
Kontakt:

18 sie 2014, 14:30

@monika

Trudno zweryfikować tą informację, ponieważ nie mamy dowodów na to, że opisany efekt wywołał nasz produkt. Zgodnie z informacją na opakowaniu produkt powinien być stosowany pod nadzorem lekarza – oznacza to, że jego zastosowanie powinno być skonsultowane z lekarzem. Oczywiście w przypadku wystąpienia niepokojących objawów, należy przerwać stosowanie produktu, ale chcemy podkreślić, że nie mamy jakichkolwiek podstaw do twierdzenia, że restonum mógłby być odpowiedzialny za „pogłębienie objawów RLS”. Działanie składników produktu potwierdzają oświadczenia zdrowotne oraz specjalistyczna literatura.

Pozdrawiam,
krysty1977

19 sie 2014, 23:34

Pytanie do Rzecznika restonum.
Dobry wieczór moje pytanie do Pana to, czy ja jeżeli do tej pory cały czas brałam żelazo w tabletkach(ascofer),ponieważ miewam częste spadki żelaza,a oprócz tego mam wszystkie obiawy( rls ) i z tego powodu kupiłam sobie dzisiaj restonum i zaczęłam go brać, więc moje pytanie brzmi czy muszę odstawić ascofer czy poprostu brać go nadal? Ponieważ obawiam się czy czasem nie będzie za dużej dawki żelaza. Dziękuję i proszę o w miarę szybka odpowiedz. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rzecznik restonum
Kontakt:

20 sie 2014, 9:07

@aniula123

Główną substancją aktywną restonum jest żelazo w jednej z najlepiej przyswajalnych postaci (fumaran żelaza). Poza tym produkt zawiera też witaminę C, która zwiększa wchłanianie żelaza, magnez pomagający w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz witaminy B6 i B12, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Skład został skomponowany tak, żeby zmaksymalizować skuteczność działania substancji aktywnych.

@Kadzidło

Zalecenie dotyczące sposobu dawkowania restonum (1 tabletka 2 razy dziennie, na czczo godzinę przed lub 2 godziny po posiłku) wynika z profilu wchłaniania substancji zawartych w preparacie. Przy przestrzeganiu tego schematu przyswajalność składników aktywnych będzie najlepsza. Dwie tabletki dziennie są odpowiednią ilością preparatu zalecaną w do postępowania dietetycznego w przebiegu RLS. Nieprawidłowe dawkowanie może się wiązać z obniżonym działaniem składników produktu.

Pozdrawiam,
Goryl

20 sie 2014, 9:48

Siemka, dzięki za rady, zaglądałem tu i namówiliście mnie do spróbowania tego leku no i spoko warto było. Już tak nie wnerwia mnie to uczucie w nogach takie w środku, głęboko jakby mrowienie już mniej to czuję. No i nie kopię już mojej dziewczyny przez sen, ehehe. Na mnie działa.
Awatar użytkownika
Rzecznik restonum
Kontakt:

20 sie 2014, 12:08

@Koralowa

Mężczyźni z reguły bardziej sceptycznie podchodzą do tematu zdrowia, więc Twoja sytuacja nie jest odosobniona. Myślę, że rzeczowa rozmowa z mężem uzmysłowi mu, że nie warto się męczyć, skoro rozwiązanie w postaci restonum jest bardzo proste. Poza tym zadba nie tylko o siebie, ale też o Twój komfort, który na pewno zakłócają jego nocne dolegliwości.
Endżi

21 sie 2014, 11:21

Zobaczyłam reklamę tego restonum w tv, poczytałam trochę w necie i w końcu kupiłam. Wprawdzie byłam już przyzwyczajona do nocnego wstawania i machania nogami przed snem, ale mówię, że jak coś wynaleźli to warto sprawdzić. Kupiłam to ze 3 tygodnie temu i powiem wam, że mogę polecić, że warto bo ja już którąś noc z rzędu przespałam w miarę spokojnie. Extra, bo wcześniej nie myślałam, że coś z tym można zrobić.
Awatar użytkownika
Rzecznik restonum
Kontakt:

21 sie 2014, 11:59

@krysty1977

Jednoczesne stosowanie dwóch preparatów żelazowych może spowodować kumulację tego pierwiastka w organizmie. Dlatego decyzja o zmianie preparatu powinna być skonsultowana z lekarzem.

Pozdrawiam,
Porada

08 wrz 2014, 15:12

Zdecydowałam się na to restonum choć nie zrobiłam badań. Czuję poprawę. W ogóle jestem zaskoczona, bo nie sądziłam, że cokolwiek mi pomoże...
Koralowa

26 paź 2014, 18:21

Mój mąż w końcu zaczął braćten restonum, bo chciłam go już z łóżka wyrzucać i w końcu możemy spac w miarę spokojnie... ufff...
ODPOWIEDZ