opinie na temat restonum

Moderator: moderator

Awatar użytkownika
Rzecznik restonum
Kontakt:

28 lip 2014, 8:35

@AlinaD

restonum nie ma określonych możliwych działań niepożądanych. Oczywiście może wystąpić osobnicza nadwrażliwość na jeden ze składników produktu i w związku z tym na opakowaniu znajduje się informacja, iż przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Ponadto kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią, stosowanie produktu powinny skonsultować z lekarzem. Produkt powinien być podawany pod nadzorem lekarza.
Gargamel

28 lip 2014, 9:22

Chętnie poczytam więcej opinii ludzi, mam ten problem od niepamiętnych czasów, drętwienie aż ból prawie i wiele nieprzespanych nocy. Nie lubie jednak szprycować się na siłę czymś nie dość sprawdzonym. Poproszę o opinie osób, które stosowały.
Awatar użytkownika
Rzecznik restonum
Kontakt:

28 lip 2014, 14:52

@xyz

Konieczność stosowania dwóch tabletek dziennie wynika z braku technologicznych możliwości umieszczenia odpowiedniej ilości składników produktu w jednej tabletce.

Pozdrawiam,
xyz

29 lip 2014, 6:54

@Porada, @Gargamel
No proszę, ani się nie spostrzegłem i zostałem świnką doświadczalną dla tego specyfiku :)

A tak na poważnie, to sam nie wiem co napisać o Restonum, bo… jest aż tak dobrze, że aż wierzyć się nie chce.

Chcę się pochwalić, że zaliczyłem już drugą spokojną noc. To jest tak wielka ulga, że nie wiem jak to opisać. No po prostu zasypiam normalnie. Kładę się, nogi nie latają i cyk… budzę się rano wyspany.
To jest tak niewiarygodne, że mnie samemu jest trudno w to uwierzyć. Męczyłem się z tym odkąd pamiętam, a tu reklamowany lek już po tygodniu mi pomógł. Czyżby po raz pierwszy reklama w telewizji nie kłamała? :)

Restonum brałem regularnie, choć na początku zastanawiałem się czy na początku nie zwiększyć dawki.
Po tygodniu brania i pierwszej przespanej nocy pomyślałem, że to efekt podświadomości zadziałał. Tylko, że jak pomyślę o tym jakie miałem ataki, to jestem pewien, że sama podświadomość by mi nie pomogła. A teraz przyszlą druga spokojna noc.
Nadal w to ciężko uwierzyć… Czuję się tak… normalnie. :lol:
Aż się boję, że się okaże, że to był sen i że zaraz się z niego obudzę.

Zamówiłem sobie w necie kolejne opakowania, bo obecne zaraz mi się skończy. Wychodziło taniej niż w mojej aptece.
Ja tam mogę brać cały czas bylebym mógł zasypiać.

Jeśli macie wątpliwości to zachecam do spróbowania - w sumie niczym nie ryzykujecie. mnie Restonum pomogło. Ciężko jest pamiętać, żeby brać regularnie, ale efekt jest. Aż się człowiekowi chce iść spać do łóżka :)

@Rzecznik restonum
Trudno, mogę brać i 2 tabletki dziennie.
Przede wszystkim dziękuję za lek. Człowiek wreszcie może normalnie żyć.
Jak dla mnie to powinni Wam za to dać Nobla :)
Gargamel

01 sie 2014, 11:08

No to powiem żonce, żeby zakupiła ;)
monika

02 sie 2014, 20:44

Niestety ja mam zupełnie odmienne zdanie na temat Restonum. Wiadomo, każdy organizm jest inny, ale to co stało się ze mną po stosowaniu jest niedorzeczne. Zaczęłam brać Restonum ze względu na to, że tylko co jakiś czas miałam problem z RLS. Stosowałam tydzień i musiałam przerwać, ponieważ było jeszcze gorzej i tak jest do dziś. Trudno mi w to uwierzyć, ale do dziś przez Restonum mam problem z RLS codziennie (zazwyczaj 2xdziennie i to nie tylko wieczorami, jak to zwykle bywało). Więc w moim przypadku "lek" nie usunął, a jeszcze bardziej pogłębił problem! Jeśli więc po stosowaniu poczujecie, że coś jest nie tak od razu zaprzestańcie stosowania!! Ogólnie odradzam.
Monisia

05 sie 2014, 21:47

Witam wszystkich :D

U mnie spoko. Zaczęło działać dopiero pod koniec pierwszego opakowania.
W trakcie drugiego pudełka problemy jak ręka odjął :D

polecam wszysktim nogomachaczom :lol:
aniula123

10 sie 2014, 22:32

Witam :)
mam niestety ten sam problem,
a czy mogliby Panstwo przyblizyc sklad leku? Czy zawiera on tylko zelazo i witamine C? I jeszcze jedno pytanie- jaki jest stopien wchlanialnosci subs. leczniczych?

Przychylam sie do wczesniejszych postow- Zespol Niespokojnych Nog to efekt zaburzen ilosci dopaminy. Ja go lagodze na kilka sposobow: po pierwsze wygrzewam sie (przed snem goraca i dluga kapiel) dzis np. po wygrzaniu sie na plazy jakna razie nie czuje bolu, jedzenie avocado pomaga, ostatnio kupilam sobie buraka cwiklowego z czarna porzeczka w postaci rozpylowej (wchlania sie na poziomie komorkowym z duza przyswajalnoscia) i tez lepiej w nocy spie- do zamowienia w internecie. Niestety ciezko mi zaufac tabletkom z apteki bo czesto maja maly stopien wchlanialnosci,zamiast podanej dawki wchania sie mniej niz polowa.
Porada

13 sie 2014, 15:40

To żelazo i C jest lekiem na ten zespół?
Kadzidło

15 sie 2014, 13:58

Witam, kończę łykać pierwsze opakowanie restonum, przyznam się od razu, że nie łykałam regularnie 2x dziennie tabletek, zdarzało się, że łykałam jedną dzienie, ale to przez instrukcję, w której napisano, że należy łykać na czczo - dwie godziny po posiłku i jedną przed. Pytanie do producenta: czy rzeczywiście ma to wpływ na działanie leku? Jak bardzo?
Po kilku pierwszych dniach łykania tabletek wydawało mi się, że jest lepiej, teraz jednak nie czuję poprawy i nie wiem, czy kupować kolejne opakowanie. Jestem w dość nerwowym okresie życia, wydaje mi się, że to też ma wpływ n tę chorobę, z którą zmagam się od kilku lat, kiedy o tym powiedziałam lekarzowi rodzinnemu - kilka lat temu właśnie - z lekka mnie wyśmiał i sugerował leczenie u psychologa co najmniej.
ODPOWIEDZ