• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Kości i stawy Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe

Moderator: moderator

Post 04 cze 2016, 17:45

Hm hm, chyba czas zrobić jakieś prześwietlenie i iść na wizytę, najgorsze co można zrobić to zaniedbać sprawę... Może zajdę zapytać się co i jak, akurat mam ten profemed po drodze do pracy co z tego co widzę, a zawsze jakoś wolę rozmawiać osobiście niż przez telefon :)

Post 09 cze 2016, 20:50

może jakbyś zadzwoniła wcześniej, to od razu by Cię umówili na wizytę od ręki :) bo terminy mają bardzo korzystne. no ale to już jak tam uważasz

Post 15 cze 2016, 13:58

U mnie już po wizycie :D termin rzeczywiście był w przeciągu dwóch dni, niestety będę musiała przechodzić przez leczenie kanałowe od początku, mam stan zapalny :( przynajmniej dentystka sprawia wrażenie znającej się na rzeczy, miła kobietka :)

Post 15 cze 2016, 20:26

no to ekspresowo :) też zawsze trafiam tam na bardzo dobrych lekarzy, wszystko skomentują i wyjaśnią to chociaż wiem co się dzieje. pod wrażeniem też robi na mnie zawsze wyposażenie gabinetów :shock:

Post 27 cze 2016, 12:13

O właśnie, też lubię jak lekarz wyjaśnia co i jak, co się ze mną dzieje i jak zamierza temu zaradzić :) na nfz (mam na myśli wszelaki specjalizacje) to rzadkość

Post 13 lip 2016, 21:13

eurodental też całkiem sensowne miejsce na wszelkie zębowe ekscesy :) tam to w sumie wszystko kompleksowo robią, więc i standardowo kanałowe ;)

Post 28 lip 2016, 19:52

O nie słyszałam wcześniej, brzmi jak klinika typowo dentystyczna, takim ufam najbardziej :D jakoś ma wrażenie że w razie jakiejś biedy od razu będą mieli sprzęt i wiedzę żeby odpowiednio zainterweniować :D

Poprzednia

Wróć do Kości i stawy