• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Związki Czy wielkość członka ma znaczenie?

Czy wielkość członka ma znaczenie?

dokładnie :)

Nie ma :) liczy się przede wszystkim to co siedzi w człowieku, a cielesność, seks to tylko dopełnienie.

przeczytałem wszystkie wpisy kobiet w tym temacie i nadal zdania są podzielone, jako facet nadal nie wiem jaka jest odpowiedź na to pytanie :) każdy inaczej chyba to odbiera, każdy ma inne priorytety...

A co jeśli się okazuje, że spotykacie się z kimś i idziecie do łóżka, on rozpina rozporek i okazuje się że nie ma się czym pochwalić? A poza tym dogadujecie się super i wydaje Wam się idealny? Rozstajecie się czy przymykacie na to oko?

to zależy jak bardzo się zaangażowałyśmy emocjonalnie, nie zawsze to że idzie się z kimś do łóżka oznacza miłość aż po grób.

mam wrażenie że dla większości pań seks po prostu nie jest wazny

oczywiście że jest ważny, a jakby pisały że wielkość penisa ma znaczenie to by wyszło że są puste i nie widzą głębszych wartości w człowieku.

jak to nie jest ważny? gdyby nie seks to między moim mężem a np. przyjaciółką nie byłoby różnicy, bo z obojgiem dogaduję się wspaniale...

wydaje mi się, że dla mężczyzn ma większe znaczenie niż dla kobiet...

guzik prawda.

Dla mnie ma znaczenie, wybieram sobie faceta na całe życie więc chcę żeby z jego penisem też mi było dobrze. Z 10 cm nie wiedziałabym co zrobić, i pewnie za jakiś czas miałabym ochotę na większego. Takie życie, life is brutal <3

PoprzedniaNastępna

Wróć do Związki