• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Związki Ona ma tylko "przyjaciółki"

Ona ma tylko "przyjaciółki"

:lol:

Moja siostra jest lesbijką. Powiedziała mi to jak miała 22 lata chociaż ja wiedziałam już wcześniej, ale dałam Jej czas. Teraz ma 27, od 4 lat jest w związku. Niebawem będą starać się o dziecko. Jestem całkowicie po stronie mojej siostry. Ona i jej partnerka są po prostu wspaniałą rodziną i jestem pewna, że zapewnią dziecku wspaniałe życie.

A gdzie mieszkacie? W jaki sposób będą się starać o dziecko?

A czy Ty czasem wcześniej nie pisałaś źle o homo? O_o

Nawróciła się może :)

Ludzie ciężko przyjmują takie informacje. Albo inaczej, czasem mają złe zdanie a nagle dowiadują się, że ktoś bliski jest homoseksualny i zmieniają zdanie...

Jimbamboo - szczerze? Kiedyś byłam strasznym homofobem, ale jak moja siostra (po wielu wielu latach) powiedziała mi, że Jej przyjaciółka (cudowna dziewczyna) to tak naprawdę jej partnerka, zmieniłam zdanie. Nie żeby tak od razu, trochę mnie to kosztowało (i dziewczyny niestety też), ale kocham je obie i nie wyobrażam sobie już teraz źle o nich mówić.

I wszystkich homo tak traktujesz czy ylko siostre?

Czasem jeszcze łapię się na homofobicznych zapędach, ale naprawdę staram się hamować.

I co? Przeszłaś z tym tak do porządku dziennego? Nie martwisz się o nią? Nie przeszkadza Ci to?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Związki