• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Związki Różnica wieku - on młodszy

Różnica wieku - on młodszy

Być sobą :) Mieć swoje zainteresowania, nie wieszać się na szyi i być jednocześnie słodką i kochaną, a jak trzeba ostrą i zadziorną :)

miłość się zmienia z wiekiem, nie ma receptury - można mieć wyobrażenie, i zasady

byłam kiedyś w takim układzie... ale na dłuższą metę nie wyobrażam sobie tego... dla mnie to była zabawa może dlatego?

i dobrze że się zmienia, czy nie?

Zmienia się miłość i spojrzenie na nią. Jeżeli zmienia się z jednej strony inaczej niż z drugiej, to może być problem... ale czy wiek tu ma znaczenie? Raczej doświadczenia, etap życia.

Podobno człowiek zmienia się co 7 lat, więc bardzo możliwe że razem z tą transformacją zmienia nam się spojrzenie na miłość i nasz związek :)

co 7 lat? a to chyba chodzi o ciało?

A mi się wydaje, że faceci mają taką naturę i tyle. My kobiety co najwyżej możemy się z tym pogodzić, albo nie i cierpieć za każdym razem kiedy coś takiego się stanie. Czasem faktycznie lepiej przymknąć oko i odpuścić, raz nie zawsze, dwa nie często. To tylko seks.

no co TY...

Kaja, nie zgodzę się z Tobą do końca. Każdy facet zwraca uwagę na inne kobiety, ale nie każdy chce faktycznie zdradzić. Od kobiety zależy wiele, jak jest zrzędliwa i ciągle strzela fochy, jak próbuje faceta ograniczać to będzie miał większą ohotę na zdrady.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Związki