• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Związki Moja żona chyba mnie zdradza

Moja żona chyba mnie zdradza

Już po weekendzie, czekamy na wieści :)

Spędziliśmy razem cały weekend, nie tylko na rozmowach ale też trochę poza domem, coś na zasadzie randek. Odwiedziliśmy miejsca w których wcześniej bywaliśmy, które nam się dobrze kojarzą z nadzieją na odbudowę tego wszystkiego. Jedno jest pewne - musimy coś ze sobą zrobić bo inaczej rutyna nas zabije a oboje tego nie chcemy. Żona powiedziała że nie miała żadnego romansu, zwyczajnie odsunęła się bo podobno przestałem ją zauważać, chciała mi pokazać jak to jest gdy druga osoba ma nas w d... Fakt, zobaczyłem że naprawdę mogło jej tego brakować. Myślę że może być jeszcze całkiem fajnie gdy przypomnimy sobie czemu właściwie jesteśmy razem :)

dobrze sie czyta takie wiadomości szansa jest zawsze

Pięknie... :)
będziesz dla mnie wzorem Szymon ;)

Szymonie - wielki szacun... i przyznam z wielkim bólem...że nie potrzebnie wychodzilam za mąż. Mogłam zaczekać na swojego Szymona - który naprawde by mnie kochał

Aga, tak mnie zastanawia, 80 to Twój rocznik? To chyba jeszcze całe życie przed Tobą:)

Czy faktycznie w dzisiejszych dziwnych czasach mąż kochający żonę po paru latach razem to coś dziwnego i oryginalnego?

Chciałem się pochwalić, że faktycznie zaczęliśmy zwracać na siebie większą uwagę, ja częściej mówię komplementy i widzę że zainteresowanie żony wróciło na właściwy poziom. Nie wiedziałem, że to ma aż taki wpływ :)

Szacun stary

W końcu happy end!

PoprzedniaNastępna

Wróć do Związki