• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Problemy z seksem początek współżycia

początek współżycia

Post 13 lip 2013, 21:56

Mam 23 lata i jestem dziewicą.
Mam drobną budowę ciała i być może to powód, dlaczego nie rozpoczęłam współżycia.
Jestem z partnerem o 10 lat starszym, który przy wzroście 182 cm waży 98 kg.
Póki co nie nalega na seks, ale mimo to obawiam się, że nie sprostam jego oczekiwaniom.

Post 13 lip 2013, 22:26

ale w jakim sensie miałabyś nie sprostać?

Post 14 lip 2013, 14:22

Nie wiem, czy podczas zbliżenia nie będzie mnie bolało.
Bo ja mam niski próg tolerancji bólu.

Post 14 lip 2013, 14:35

No pierwszy raz może być troszeczkę bolesnym doświadczeniem - ale Twój partner powinien zadbać o to by było Ci dobrze ;) możecie spróbowac z żelami nawilżającymi i wzmagajacymi doznania, poza tym, mozecie po prostu - spróbować ;) weź to sobie na spokojnie i przyjemne :D

Post 14 lip 2013, 16:18

No właśnie chciałabym, żeby było na spokojnie i na przyjemnie.
Tylko to mnie trochę przeraża: i antykoncepcja, i żele nawilżające, i moja wrażliwość na ból.
Przecież nie zażyję przed stosunkiem np. APAP-u...

Post 14 lip 2013, 16:36

Jeżeli będziesz się na tym skupiać, stres na pewno będzie większy i będzie bolało bardziej.

Post 14 lip 2013, 21:46

Dokładnie, trzeba się wyluzować... Nie stresuj się ;)

Post 15 lip 2013, 14:09

Skoro nie nalega to nie ma się czym stresować, widać że to nie jest najważniejsze dla niego i na pewno zadba o to żeby ta Wasza wspólna ważna chwila była dla Ciebie i dla niego fajnym przeżyciem. Daj się ponieść chwili i nie myśl o tym za dużo, pierwszy raz może być bardzo specyficzny ale ważne żeby wszystko robić delikatnie i z wyczuciem:)

Post 15 lip 2013, 14:30

Wyluzować i zrobić to spontanicznie i bez specjalnych przygotowań żebyś za długo się nie zastanawiała czy to ma być właśnie DZIŚ :) Byle pamiętać o zabezpieczeniu!

Post 15 lip 2013, 18:23

:mrgreen: u mnie w technikum w kibelku widniał taki napis - myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny - takie stare a takie prawdziwe :lol: wybaczcie mam trochę czarne poczucie humoru :lol: metafora pasowała troszkę do spontanów o których piszecie :mrgreen:

Następna

Wróć do Problemy z seksem