• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Problemy z seksem Odkąd jestem w ciąży mój facet...

Odkąd jestem w ciąży mój facet...

... stracił zainteresowanie moim ciałem i seksem ze mną. Jestem w 5 miesiącu i widać już brzuszek, więc po prostu jestem dla niego za gruba, tak mi się wydaje. Zawsze podobały mu się szczupłe kobiety i taka też byłam przed ciążą, no ale przecież wiadomo że w ciąży brzuch rośnie. Czuję się zupełnie nieatrakcyjna, ogląda się za chudymi laskami a na mnie już nawet nie patrzy :( Jezu, teraz żałuję tej ciąży, nie wiedziałam że będę dla niego przez to niewidzialna! :(

Może się boi żeby nie zrobić krzywdy dziecku, albo Tobie?

ty nie dziecka żałuj a faceta! burak jeden! bezczelnie się oglądać za innymi! ale to planowana ciąża była?

... a może troszke przesadzasz? my iężarne wszystko trochę mocniej odczuwamy :) zastanów się... moze niepotrzebnie sie zamartwiasz?

a jak często się kochacie? W ogóle nie okazuje Ci czułości?

Może faktycznie hormony robią swoje i dlatego wydaje Ci się że facet się Tobą nie interesuje. Skoro byle okres jest nas w stanie wkurzyć, to co dopiero ciąża...

Czasem mnie przytula ale kochamy się ekstremalnie rzadko, odkąd widać mi brzuch nie kochaliśmy się ani razu :( Więc chyba nie jest to kwestia hormonów, chyba że nie zauważyłam tego że zmieniło się jakoś moje zachowanie i to go odpycha...

Rozmawiałaś z nim w ogóle o tym?

Nie ma złotego środka, musicie pogadać, przy czym jesli jest tak jak mówisz to nie będzie jedna rozmowa

Co to się dzieje z ludźmi, że zamiast iść do źródła, pytają wszystkich wokół?

Następna

Wróć do Problemy z seksem