• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Problemy z seksem zbliżenia fizycznie niemożliwe

zbliżenia fizycznie niemożliwe

Witam Was,
Mam 30 lat i nigdy, przenigdy nie miałam żadnych kontaktów seksualnych. Bardziej już szanować się nie da. Mam pierwszego partnera. Gdy czasem próbuje pieścić moją waginę ręką czuję ogromny ból, a on mówi mi, że moja pochwa jest ciągle zaciśnięta. Leczę się psychiatycznie i biorę dosyć dużą ilość bardzo ciężkich leków, po których mam mnóstwo skutków ubocznych, nawet ciężko mi się oddycha z powodu licznych duszności, no i niestety jednym ze skutków ubocznych jest nieszczęsna pochwica - czyli zaciskanie pochwy. Wcześniej, po innych lekach przy pieszczeniu pochwy przez mojego partnera, moja pochwa nie była zaciśnieta, ale trwało to może minutę, a może dwie, a potem nagle słyszałam: "Zaciskasz!". Byłam tego kompletnie nieświadoma. Bardzo chciałabym wyjść za mąż i począć dziecko, bo na czerpanie przyjemności z życia erotycznego nawet nie liczę. Boję się, że w moim przypadku seks może już nigdy nie być wykonalny, skoro nawet przy dotykaniu ręką mojej pochwy czuję ból, bez wkładania niczegokolwiek. Chciałabym chociaż umożliwić na początek mojemu partnerowi pieszczenie mojej pochwy, dlatego że uważam, ze seks po ślubie. Ślubu na razie nie planujemy, ale podejrzewam, że jeśli mój partner zobaczyłby, że zbliżenie jest możliwe to może zmieniłby zdanie. Wiem, że istnieją środki rozkurczowe. Nie mam pojęcia, jak mocne są i czy pomogą, ale co jeśli moja pochwa będzie luźna, a przy próbie włożenia nagle zacisnę nieświadomie, tak jak to u mnie bywa? I przez cały czas będę tylko myślała: "Zacisnę czy też nie"? No problem mam poważny, tym bardziej że lat mam tyle, a nie jakieś 16, jak to czytam na forach o pochwicy. Dziewczyny w takim wieku zazwyczaj boją się zajścia w ciążę i to często jest główny powód. Dziewczyny, pomóżcie. A poza tym warto dodać, że przeżyłam próby gwałtu i psychikę także mam zablokowaną. Łaziłam po psychologach ale nic mi to nie dało. Żadna rozmowa mi nie pomoże, nawet z seksuologiem. Z psychologiem też rozmawiałam o sprawach intymnych. Trzeba by było usunąć ze mnie te traumatyczne przeżycia i moją nieuleczalną chorobę psychiczną, na którą branie leków też powoduje pochwicę. No mówię Wam, tragedia. Jaki facet będzie chciał mnie za żonę? Jak mam mieć swoje dziecko? A najgorsze, ze do seksu mnie ciągnie i nawet jak sama próbowałam kiedyś robić coś tam ręką, to w dalszym ciągu czuję, że mam zaciśnietą pochwę, bo oprócz moich przeżyć, ciężkie leki też swoje zrobią. A żeby było radośniej, zachorowałam na chorobę psychiczną, dlatego iż zostałam nieświadomie naćpana. Co mogę zrobić, liczę na pomoc.

Wróć do Problemy z seksem