• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Problemy z seksem Kazirodztwo w rodzinie

Kazirodztwo w rodzinie

Post 14 paź 2015, 22:17

Witam nie wiem jak zacząć
Tworzyliśmy normalną rodzinę do czasu choroby żony, która teraz większośc czasu przebywa w szpitalu. Cały ciężar utrzymania domu jego prowadzenia i wychowania dzieci spadł na mnie. Mam dwoje dzieci syn lat 15 córka lat 13. Sam prowadzę firmę elektroniczną ze sklepem, do tego choroba żony jest absorbująca. Tak ze w domu tylko śpie przychodząc ledwie żywym wstaje i firma i tak jak w kieracie. Wydawało mi się, że dzieci to rozumieją i na każdym kroku mnie wspierają - przejmują obowiązki w domu, w szkole nie sprawiają problemów (mam stały kontakt ze szkołą).
Ale od jakiegoś czasu dziwnie się dzieci zachowywały. Jak wracałem do dony miały jakieś szybkie nerwowe ruchy jakby się gdzieś spieszyły rozbiegane oczy. Niestety nie zwracałem na to uwagi, do czasu kiedy ze względu na ubezpieczenie domu, zainstalowałem na domu taki niewielki monitoring, generalnie proforma. W wakacje przeglądałem zapis i to co zobaczyłem mnie zmroziło. Zobaczyłem własne dzieci, które to ze sobą robiły. Z tego co widziałem to syn jest prawie zawsze inicjatorem, córka się czasami broni a czaami sama współdziała przy tym. Pozwala żeby ją rozbierał a następnie pozwala ne pewne pieszczoty na pewne nie pozwala często biegają nago po domu dotykją swoich intymnych miejsc często kończąc w naszej sypialni i na naszym małżeńskim łóżku uprawiały peting. Dopiero teraz wszystko mi się poukładało: to nerwowe zachowanie jak niezapodziewanie wracałem do domu z tym że cos się między nimi wcześniej działo.

Nie wiem co mam robić, jak w tym przypadku się zachować, one na razie nie wiedzą że ja o tym wiem, może to jest ich reakcja na brak rodziców w domu, może jakies inne przyczyny, nie wiem jaki kierunek obrać

czuje się w tej chwili jak biblijny Hiob

Post 15 paź 2015, 9:21

Tadku, powinieneś interweniować. Syn jest starszy, nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy, czy nie przyprowadzi kiedyś kolegów. To, że są rodzeństwem - to się zdarza, ale nie w tym wieku. Kazirodztwo jest normalne, ale u maluchów. Tutaj w pełni już dojrzały do współżycia syn a córka jeszcze nie. Tutaj wiek jest największym problemem.

Post 19 paź 2015, 11:16

15 latek to już dojrzały chłopak! A 13latka to jeszcze mała dziewczynka... Koniecznie musisz ten temat poruszyć!

Post 24 paź 2015, 20:02

Tadku, jak wyglądają sprawy? I po co tak naprawdę ten monitoring?

Post 05 lis 2015, 9:14

Też uważam, że kazirodztwo to tutaj najmniejszy problem... Mam nadzieję, że interweniowałeś?

Post 23 lis 2015, 14:25

Tadku, daj znać jak rozwiązałeś sprawę.

Post 12 sty 2016, 11:59

Nie wiem czy się pan zawstydził, czy zaczął działać, ale mam nadzieję, że się pan do nas odezwie.

Post 26 sty 2016, 23:28

Ja mam nadzieję, że coś z tym zrobi. To nie są zdrowe zachowania w takim wieku.

Wróć do Problemy z seksem