• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Problemy z seksem Niskie libido

Niskie libido

Post 22 lip 2013, 13:27

Witam, cieszę się że trafiłam na to forum bo widzę, że można liczyć tu na zrozumienie i pomoc. Moim problemem jest dość niskie libido, z którym nie radzi sobie psychicznie mój mąż. Przyznam, że przed ślubem było ono trochę większe ale gdy obowiązki dnia codziennego dały o sobie znać, zmieniło się sporo. Mąż się stara i jest przecudownym człowiekiem, i boję się że cierpliwość mu się kiedyś po prostu skończy. A ja najzwyczajniej w świecie po powrocie z pracy (9-17) gotuję obiad, ogarnę się i nie marzę o niczym innym jak tylko o pójściu spać. Kochamy się raz na dwa tygodnie gdy już widzę, że przeginam i wypadałoby to faktycznie zrobić. Źle mi z tym ale co zrobić jeśli czuję, że muszę się do tego zmuszać? Mąż jest atrakcyjnym facetem, lubię go dotykać i przytulać ale jakoś nic więcej...

Post 22 lip 2013, 13:37

ślub... ;) i życie codzienne zmieniają sporo w życiu dwojga ludzi, już nie ma takiej ekscytacji każdym spotkaniem tylko jest szara rzeczywistość :) spróbuj w tym całym chaosie dnia codziennego znaleźć czas tylko dla Was, przypomnij sobie jak było fajnie gdy czekaliście z niecierpliwością na każde spotkanie i może coś ruszy :)

Post 22 lip 2013, 15:33

może niech czasem mąż ugotuje obiad, a Ty weź kąpiel, odpręż się i zregeneruj ;)

Post 22 lip 2013, 19:45

Ale właśnie mąż jest bardzo pomocny, wyręcza mnie i jest naprawdę kochanym facetem, dlatego mi go strasznie szkoda. Ale przecież nie będę się zmuszała:/

Post 22 lip 2013, 20:31

a urlop? wybieracie się gdzieś?

Post 22 lip 2013, 20:46

nie no zmuszanie się to porażka dla faceta ;/

Post 22 lip 2013, 20:52

Pogadaj z nim...szczerze, dojdźcie do porozumienia

Post 22 lip 2013, 21:03

A może on jest za dobry dla ciebie? :D kobieta potrzebuje czasami ... pieprzyka :D

Post 23 lip 2013, 9:51

Hehe też tak kiedyś słyszałam, ale ja raczej nie z tych :) Ja lubię dobrych, miłych facetów :)
Jedziemy na urlop we wrześniu więc jeszcze trochę trzeba poczekać, a ja bym chciała po prostu mieć ochotę. Czasem są takie dni że seks mógłby dla mnie nie istnieć, kiedyś tak nie było. Obawiam się, że mąż kiedyś straci do mnie cierpliwość :(

Post 23 lip 2013, 10:17

Tytanko, odwiedź gina, zbadaj hormony, kiedy wykluczysz zdrowotne problemy, wtedy zastanowimy się co dalej

Następna

Wróć do Problemy z seksem