• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Problemy z seksem Anorgazmia

Anorgazmia

Post 21 lip 2013, 14:34

Nie ma się czym przejmować, bettka widać woli suche porady "zrób to i to, a będzie dobrze". Tylko żeby dawać takie porady, to trzeba je mieć jak uargumentować, a skąd coś wiedzieć jeśli się nie miało z tym do czynienia i się nie zna tematu?

Post 21 lip 2013, 17:27

No... mnie się wydaje że to trochę nieodpowiednie miejsce na schematy dzialań i uniwersalne rady - kazdy z nas jest przecież inny, Bettka musisz najpierw doskonale poznac siebie i swoje ciało, później jesli bedziesz znała jego potrzeby, możesz uczyć ich partnera - ale nikt Ci nie napisze JAK masz to zrobić. Możesz iśc po taką porade do seksuologa

Post 21 lip 2013, 21:53

Bettka coś postanowilaś? moze faktycznie pogadaj z seksuologiem... wiesz tutaj kazdy doda cos od siebie, w napewno dobrej wierze, ale czy to okaże się dobre dla ciebie nikt gwarancji dać Ci nie może

Post 22 lip 2013, 20:24

gdyby wszystko było albo białe albo czarne to nie byłoby tego forum

Post 22 lip 2013, 20:53

na szczęście jest szaro i mozna pogadac pod koniec dnia

Post 22 lip 2013, 21:01

Bettka halooo

Post 22 lip 2013, 22:46

Luigi-jak nie kumasz to chociaż porechotaj.
Seksuolog? Przerabiałam ten temat już kilkakrotnie. Trzeba mieć anielską cierpliwość.

Post 23 lip 2013, 9:55

Ale zazwyczaj tak jest, że jak chce się coś osiągnąć to potrzeba dużo cierpliwości. Może warto powiedzieć partnerowi jak wygląda sytuacja, zapytać czy jest gotów próbować i ćwiczyć z Tobą i czy ma tyle cierpliwości:)?

Post 23 lip 2013, 9:59

Coś mi jeszcze przyszło do głowy ;) Kobiety często mają tak, że zamiast skupić się w czasie seksu na tym co się dzieje, na przyjemności płynącej z bliskości z drugą osobą, skupiają się na tym jak wyglądają, czy podobają się facetowi, czy dobrze wyglądają w tej bieliźnie, czy nie widać cellulitu i innych takich rzeczach :) Może właśnie za bardzo się przejmujesz swoim wyglądem a za mało skupiasz na tym, na czym powinnaś?

Post 23 lip 2013, 9:59

No ale co było z tym seksuologiem nie tak? Moze trzeba było pojść do innego, choć mam wrażenie że ty sama nie wiesz za bardzo co chcesz usłyszeć i jakiej oczekujesz porady.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Problemy z seksem