• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Seks i sprawy intymne Problemy z seksem Anorgazmia

Anorgazmia

Post 17 lip 2013, 20:18

Mam 25 lat i piątego partnera seksualnego w moim życiu. Za każdym razem, gdy zaczynałam nowy związek, myślałam, że tym razem seks będzie wyglądał inaczej, że w końcu spotkałam na swoje drodze faceta, który doprowadzi mnie do orgazmu.
I każdy z tych związków kończył się frustracją z powodu łóżkowych niepowodzeń: oni ze mną zawsze orgazm, a ja z nimi ani razu.
Może to anorgazmia?

Post 17 lip 2013, 20:30

A czy Ty sama jesteś w stanie doprowadzić siebie do orgazmu? Kobiety niestety nie mają tak łatwo jak mężczyźni, musimy się tego uczyć najpierw same na sobie, żeby wymagać później od faceta :)

Post 17 lip 2013, 22:11

Tak- jestem w stanie sama osiągnąć satysfakcję.
Z tym, że nie używam żadnych pomocy typu wibrator.

Post 17 lip 2013, 22:18

Niektóre z nas nie osiągnęły orgazmu nigdy, wtedy mówimy o anorgazmii pierwotnej.
U innych problem pojawia się na pewnym etapie życia.
Innym z nas zdarza się też, że szczytowania doświadczają tylko podczas masturbacji, a nie są w stanie osiągnąć tego stanu podczas zbliżenia z partnerem.

Post 17 lip 2013, 22:20

a moze problem tkwi w psychice? ,,zablokowałaś się" ?

Post 18 lip 2013, 16:32

Pogadaj z partnerem, ja bym wolał wiedzieć że moja kobieta nie do końca jest usatysfakcjonowana.

Post 18 lip 2013, 18:31

Być może jest tak, że jesteś w stanie osiągnąć orgazm stosując jakąś konkretną technikę, której musisz po prostu swojego faceta nauczyć :) takie sprawy najlepiej poruszyć na początku, żeby nie konfrontować go nagle z informacją że nigdy nie miałaś orgazmu podczas seksu z nim i wszystko było udawane. Niech ćwiczy :)

Post 18 lip 2013, 20:58

Aj.. a jakie te ćwiczenia mogą być przyjemne

Post 18 lip 2013, 22:33

Jak to mówią - praktyka czyni mistrza;) mówiłaś mu kiedyś "bardziej w prawo, wyżej"?

Post 18 lip 2013, 22:36

mistrzunio
oczywiście, że z każdym z nim rozmawiałam.
Stawiali sobie jako punkt honoru doprowadzić mnie do orgazmu.
I większość z nich się sfrustrowała, twierdząc, że jestem jakaś dziwna.

Następna

Wróć do Problemy z seksem