• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Układ oddechowy Desnoran - prośba o opinie

Desnoran - prośba o opinie

Moderator: moderator

Post 14 cze 2016, 9:33

Witajcie,

od dłuższego czasu mam problem z chaparniem mojego męża. Próbowałam już różnych metod, ale wszystko okazało się jedną wielką ściemą - masakra! Wydawało mi się, że mogę się do tego przyzwyczaić, ale jest wręcz odwrotnie. Sypiam coraz gorzej, potem chodzę nieprzytomna. A do tego martwie sie jeszcze o niego...
W aptece widziałam cos nowego - spray desnoran. jestem ciekawa, czy ktoś już go używał? Jakie daje efekty? Proszę pomóżcie, będę bardzo wdzieczna za opinie na jego temat.

bmk

podbijam temat. czy ktoś mógłby podzielić się swoją opinią? czy ktoś stosował desnoran? sama mam taki problem od wielu lat i szukam pomocy na chrapanie mojego męża :?

Post 19 lip 2016, 12:50

Sama szukałam takiej pomocy od dłuższego czasu, przeglądałam fora i czytałam tam różne opinie na temat wszelkiej maści specyfików.
Kupiłam desnoran i od paru dni zaczęłam go stosować - a w zasadzie mój mąż. Mam wrażenie, że są już pierwsze efekty - przykre efekty są mniej dokuczliwe. Kto wie, może okaże się to wybawieniem od moich nocnych koszmarów. :roll: :roll: :roll:

Post 10 sie 2016, 15:49

Hej.
Jak tam Wasi chrapiący mężowie?
Fajnie, że trafiłam na ten wątek, widać, że w sieci pojawiają się już pierwsze opinie o desnoranie. Muszę Wam się pochwalić, że chyba jako pierwsza go przetestowałam (na moim mężczyźnie oczywiście) i opisałam na swoim blogu, który prowadzę od kilku dobrych miesięcy.
Opiniowałam już kilka produktów tego typu. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie mojej opinii o innych produktach na pozbycie się chrapania dawajcie znać, z chęcią się nimi podzielę.

PS W dobrej wierze:
Uważajcie na SnoreBlock, bo kosztuje ponad 120 zł, ale niestety cena nie idzie w parze ze skutecznością, ale to moja opinia.

PS2: Zapraszam na mój blog, gdzie znajdziecie wpis na temat desnoranu:
http://dorotysposobynachrapanie.blogspo ... owosc.html
Jestem ciekawa Waszych opinii na temat bloga :)

Wróć do Układ oddechowy