• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Ciąża i dziecko Choroby dzieci karmienie piersią a odżywianie matki

karmienie piersią a odżywianie matki

a długo piłaś te herbatki? moja siostra karmi piersią i ma problemy z laktacją. Masz jakieś sprawdzone metody na poprawę laktacji? już jej mówiłam o tej herbatce, żeby sobie kupiła. Może trzeba coś dodatkowo jeść ?

wiesz co w sumie to cały czas piłam, bo jest bardzo dobra w smaku i podpasywała mi i dziecku :) Wiem, że warto karmić dziecko w nocy, nie rezygnować z tego karmienia i generalnie trzeba dużo pić, najlepiej wody. Ważne żeby pozycja podczas karmienia była wygodna, bo karmienie trochę trwa a jak ci niewygodnie to zaczynasz się kręcić albo jesteś powykrzywiana i się denerwujesz. Niby nic ale kurcze to naprawdę jest ważne, żeby i mamie i dziecku było wygodnie. Dodatkowo warto częściej przykładać malucha do cycka. Jeśli chodzi o dietę to tak jak wcześniej napisałam, nie miałam jakiejś specjalnej.

POzycja jest mega ważna, nie ratował taki wąż z materiału wypchany styropianem.

nie słyszałam o tym ale poszukam na necie...dzieki

aaa to wiem o co chodzi, tylko ja znam wersje z innym wkładem w środku. Faktycznie ode są mega pomocne.

Z jakim wkładem?

to jest takie miękkie, jak wkłady którym napełniają poduszki tylko oczywiście tego więcej jest w środku, żeby się nie ubiło. O wkładzie ze styropianu nie słyszałam i nie testowałam. Z resztą powiem wam, że co roku coś wymyślą nowego na rynku...i tak tylko podpatrzę u sąsiadek co się sprawdza a co nie.

Tutaj akurat to jak kto woli, to jak te pufy, które mają styropiannowe kuleczki.

Ja też tego używałam - jeszcze w ciąży do spania :)

dziewczyny, dzięki wielkie za wszystkie rady..siostra spokojniejsza bo laktacja się bardzo poprawiła. Nadal pije herbatki ziołowe Lactosan i karmi w nocy dzieciaczka. Poduchę też sobie kupiła i mówi, że jest mega fajna i nawet na niej sypia.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Choroby dzieci