• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Ciąża i dziecko Ciąża Inseminacja - Wasze doświadczenia

Inseminacja - Wasze doświadczenia

W internecie jest masa forów dla mam, ale osobiście mdli mnie jak czytam te słodkości i nie rzadko głupoty.
Dlatego zakładam temat tu - na moim ulubionym forum :)

Mam za sobą pierwsze... hm, nawet nie podejście, bo pęcherzyk nie pękł i próbujemy za miesiąc.
Po ostatniej owulacji brałam luteinę przez 13 dni, później Clostilbegyt od 2 dnia cyklu. Pęcherzyk już w 10tym miał 20 na 26mm a dziś (11 dc) 32mm :(
Pani Doktor przepisała te same leki, ale tym razem CLO od 5dc. Poprzednio prawy jajnik wydał dwa pęcherzyki, teraz lewy jeden.
Oby za miesiąc prawy spisał się równie pięknie! :)

Piszcie o Waszych doświadczeniach. Jak czujecie się po hormonach, jakie leki bierzecie, jak długie macie cykle. Każda sytuacja jest inna, ale fajnie mieć wsparcie :)

A może masz za dużą dawkę tego leku? Bierzesz clo? Dlaczego od 2go dnia? Ja brałam od 3go. Po pół tabletki. I wszystko jest w porządku.

Od 1,5 roku bezskutecznie staramy się z mężem o dziecko. Zdecydowaliśmy się na pomoc. Niby u mnie wszystko dobrze u męża też a jednak coś nie gra. Dopiero miałam pierwsze usg a następne za tydzień w okolicy 10-11 dc.

A dlaczego Wy próbujecie przez inseminację?

Nie jestem w stanie pojąć jak to jest możliwe, że dwoje zdrowych ludzi nie może mieć naturalnie dzieci. Jak inseminacja w tym pomoże?

Np. przez jakąś tam niezgodność. Plemniki mają na sobie jakąś powłoczkę i widocznie kobiety śluz jej nie "dezaktywuje" i trzeba nasienie oczyścić.

Ja też nie jestem w stanie, ale nie poddaję się. Dziś mam trzeci monitoring. Pęcherzyki rosną zdrowe ;) Jestem bardzo ciekawa co dziś tam zastanę!

Widzę asha, że nie tracisz nadziei. Tak trzymaj! :)
Tym razem będzie dobrze!

U nas też nieudane próby.

Ja się staram się skupiać na zabiegu, tylko na remoncie mieszkania ;) to odstresowuje.

No i co tam gotowa zastałaś? Ale tutaj newsów! Nie wiadomo komu kibicować :D

Następna

Wróć do Ciąża