• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Paznokcie Odżywka do paznokci Eveline i mój koszmar

Odżywka do paznokci Eveline i mój koszmar

dla mnie też, w połączeniu z belissą

ja słyszałam tylko pozytywne opinie na jej temat

ja również, ale z ciekawości przejrzałam blogi i... ło matko :/ niektóe dziewczyny po miesiącu używania mają piękne paznokcie, a niektórym paznokcie odchodzą od skóry :/

ciekawe, nigdy wcześniej się nie spotkałam z czymś takim żeby jakiś kosmetyk powodował takie rzeczy.

no nieraz dziewczyny mają uczulenia, wypadają włosy albo mają wysypkę po kremie, różnie bywa.

z każdym kosmetykiem się to może zdarzyć.

dokładnie, czy tusz, czy nawet szminka może mieć coś co uczuli.

Używałam tej odżywki, może nie jest super rewelacyjna ale za tą cenę myśle że jest też nie najgorsza. Ciężko mi uwierzyć, że mogłaby ona doprowadzić do takiego "koszmaru" jak pisze Agusia. A tak z innej beczki to mam strasznie wysuszone dłonie i dziś kosmetyczka poleciła mi nałożyć na nie odżywkę do włosów i zawinąć je na troche folią, podobno dobrze taki zabieg nawilża, słyszał ktoś o takiej metodzie?

O odżywce do włosów nie, ale ja kupuję maski do rąk, najpierw nakładam grubą warstwę i trzymam ok kwadransa, później wcieram, nakładam rękawiczkę i idę w tym spać.

Wracając do początku tematu - Agusiu, miałaś po prostu alergię na ten składnik, tak? Ale nie na każdego tak działa, dobrze rozumiem?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Paznokcie