• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Paznokcie Sposob na cieńkie paznokcie

Sposob na cieńkie paznokcie

szklany pilnik - bardzo dobry wybór!! pamiętaj żeby nie piłować paznokci obustronnie i zawsze przed kąpielą.

No! i znowu wiem coś nowego :D

do usług ;)

No i przede wszystkim zdrowa dieta. Koniecznie jedz orzechy, warzywa i owoce bo jesteśmy tym, co jemy :) Bardzo ciężko poprawić stan paznokci stosując same oliwki i odżywki, bo paznokcie nie są ukrwione i nie da się ich tak odżywić. Trzeba działać od wewnątrz, aczkolwiek dodatkowe preparaty stosowane na płytkę na pewno nie zaszkodzą :)

To prawda, w jedzeniu tkwi większość naszych problemów zdrowotnych.. choć w przypadku obgryzanych paznokci to może rzeczywiście lepiej postawić na coś z zewnątrz? Choć fajnie by było to połączyć z suplementacją zawsze lepszy efekt.

Stawiałabym przede wszystkim na prawidłową dietę, ale wzmocnioną właściwą pielęgnacją paznokci. Możesz spróbować moczenia paznokci w oliwie lub żelatynie :) jeśli byłabyś zainteresowana to napiszę Ci fajny przepis na taką kąpiel :) I zamiast lakierów przez jakiś czas dobra odżywka, piłowanie paznokci zamiast ich skracanie nożyczkami lub w drugą stronę: manicure hybrydowy lub żel, tak aby paznokcie były chronione i miały szansę urosnąć i wzmocnić się pod taką warstwą :)

I jak, jaka decyzja? :D ja bym sobie hybrydy zrobiła w stopach.. może się wybiorę w tygodniu.

Oliwa z oliwek i moczyć łapki, a do tego jakis suplemencik, dla mnie Belissa okazała się oki :)

Lenka i co byłaś? ja sobie chyba kupie lampę i zestaw. :D

Post 29 kwie 2014, 18:24

Ale czy hybrydy na dłuższą metę nie niszczą paznokci?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Paznokcie