• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Paznokcie Rozdwajające się paznokcie

Rozdwajające się paznokcie

Post 21 lip 2013, 19:01

Co polecacie? Moje paznokcie nigdy nie były szczególnie mocne, ale rozdwajanie to dla mnie coś nowego. Nie mogę ich w ogóle zapuścić, a kiedyś były takie długie :( Czego używacie żeby paznokcie były mocne i twarde?

mnie pomogła odżywka OPI i to była kilku dniowa kuracja

Sally Hansen, i odpowiednia dieta. Polecam orzechy, świetnie wpływają na włosy i paznokcie :)

A co sądzicie o założeniu sobie paznokci zelowych lub akrylowych i zapuszczanie ich pod taką osłoną? Słyszałam że tak się robi gdy paznokcie uporczywie nie chcą być ładne, bo to je chroni przed uszkodzeniem mechanicznym. W międzyczasie mogłabym sobie podjadać orzechy i pomagać im od środka się wzmocnić :)

Karola u mnie sie sprawdzilo, jak wyprowadziłam plytke zaczęlam robic hybrydy, swietne są

naprawdę to tak działa? Myślałam, że te sztuczne niszczą płytkę

omg - wybaczcie ;D Braciak zostawił zalogowane forum i napisałam post z jego konta :D

Zawsze chciałam pokombinować coś z pazurami żeby nie były takie smętne więc może spróbuję czegoś takiego :) Ale żem wymyśliła :D

Karola, wszystko jest dla ludzi, hybrydy sa fajniejsze od żeli bo wygladaja naturalnie, a w topach to już w ogóle - bajjjkaa

pomogła mi odżywka Eveline 8w1 i Belissa - co prawda brałam hydro bo zależało mi na nawilżeniu skóry ale na pazurki też pomogło :)

Następna

Wróć do Paznokcie