• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Skóra Czego używać do mycia twarzy?

Czego używać do mycia twarzy?

Post 24 paź 2013, 9:45

Mam problem z doborem kosmetyków do pielęgnacji mojej trądzikowej, ale jednocześnie nieco wrażliwej skóry twarzy. Używałam już różnych żeli, ale te do cery trądzikowej bardzo mnie podrażniają, a z kolei delikatniejsze powodują wysyp pryszczy i po paru dniach cera jest mocno zanieczyszczona. CO mogłybyście polecić dla takich ewenementów jak ja?

Może płyn micelarny, np. Bioderma. Dobrze oczyszcza, ale nie jest agresywny.

Bourjois ma też niezły płyn micelarny, dostępny w Rossmannie

Wiecie co, ja zaważyłam sama po sobie, że najlepiej działa na mnie mycie zwykłym Garnierem z pompką lub z granulkami (na zmianę) i przemywanie buzi mleczkiem do demakijażu bez nakładania kremu. W końcu mam buzię niepozapychaną, a jak czasem czuję suchość to smaruję się olejkiem arganowym i moja cera dawno już nie była tak ładna.

Ja po diagnozie alergologa używałam bazy lipidowej do mycia a do tego krem do cery atopowej (ziaja) a to było latem i zatłuściłam sobie cerę;/
Teraz wzięłam krem z białej herbaty i żel do cery trądzikowej i jest o wiele lepiej! Super oczyszczenie :)

Spróbujcie tego żelu dla dzieci Babydream - jest uniwersalny do ciała, włosów i twarzy.

aa dla atopowej micelarny z opearola

woda termalna zamiast zwykłej kranówki :)

no ale raczej nie umyję sobie twarzy żelem i wodą termalną

wow... a skąd taka woda?

Następna

Wróć do Skóra